Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144473)

Theta léčení pro pokročilé

Dotlač   Dotlač  

Theta léčení pro pokročilé

Autor: Stibal Vianna
Preklad: Šivák Kamil
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Alternatívna medicína, Liečenie

ISBN: 978-80-8100-470-4
EAN: 9788081004704
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 264 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2016, 2023

Na sklade: 51ks
Pôvodná cena: 10.90 EUR
Naša cena: 9.81 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.09 EUR
Popis knihy:

Theta liečenie je proces, ktorý pracuje s mimoriadne uvoľneným, meditatívnym stavom vedomia, kedy je možné spojiť sa so Stvoriteľom všetkého, čo je. V takomto stave je možné všetko - vrátane zázračného, okamžitého vyliečenia z čohokoľvek.
Zaujímavosťou tohto pokračovania základnej knihy (Theta léčení) je "sedem úrovní bytia", ktoré autorka definuje a vysvetľuje ich význam. Dostáva sa tak hlbšie k pochopeniu toho, ako funguje vedomie a ako naše myšlienky a presvedčenia súvisia s našimi problémami, alebo naopak s uzdravením, úspechom a šťastím. Pri theta liečení je dôležitá práca s pocitmi a úprimnou analýzou toho, ako sa cítite, aj čo ste zažili v priebehu liečenia.
Na každej zo siedmych úrovní bytia sa odohrávajú iné procesy, iné javy; každá z nich predstavuje iný potenciál. Kniha vám pomôže prechádzať týmito stupňami a prechádzať si tak rôznymi štádiami sebapoznania, vlastného vývoja aj uzdravenia.
Špeciálna kapitola je venovaná liečeniu "zlomenej duše". Je to veľmi zaujímavý pojem aj preto, lebo ťažko narušená duša sa bežne dáva do poriadku tak, že jednoducho zomrie. (Keďže smrť v skutočnosti neexistuje, nie je to pre dušu nič tragické – jednoducho sa po opustení tela „zregeneruje“, a potom prejde do ďalšej inkarnácie). Autorka však tvrdí, že jej špeciálny liečebný postup umožňuje vyhnúť sa takému radikálnemu riešeniu, ako je ukončenie pozemského života, a namiesto toho zranenej duši pomôcť jemnejším spôsobom.
Ďalšie pozoruhodné návody, ktoré nájdete iba v tejto knihe, sa týkajú práce s neživými predmetmi (napríklad s domom), ovládania času a predpovedania budúcnosti.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: