Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145380)

Jak si poradit v problematické rodině

práve vyšlo

Jak si poradit v problematické rodině

Autor: Maisel Erik
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Rodina, Rodičovstvo

ISBN: 978-80-8100-548-0
EAN: 9788081005480
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 232 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2018

Na sklade: 275ks
Pôvodná cena: 9.90 EUR
Naša cena: 8.91 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.99 EUR
Popis knihy:

Skúsený psychoterapeut a autor Dr. Maisel vníma rodinné problémy ako prirodzený jav. Pomôže vám, nech už sa jedná o akýkoľvek rodinný vzorec, ktorý vás v živote blokuje. Dáva dokopy osem zručností, ktoré môžete uplatniť, aby ste prežili ťažký rodinný život, a ktoré niekedy môžu pomôcť aj ostatným zúčastneným. Naučí vás, ako byť múdry, silný, pokojný, uvedomelý, statočný, odolný, duchom prítomný a ako mať vo veciach jasno.
Tiež popisuje desať druhov problémových rodín a vysvetľuje, ako môžete uvedených osem schopností využiť v každom z týchto typov rodinných pomerov. Nech už je vaša rodinná situácia akákoľvek a nech sa v nej miešajú akékoľvek problémy, s ktorými sa musíte vysporiadať, najlepšou  reakciou je dávať najavo tých osem zručností.
Ku každej z problematických rodín sa v knihe predstavuje a rozoberá ukážkový prípad, ktorý však nezobrazuje len deštruktívne a smutné stránky života v uvedených zlých pomeroch, ale hlavne popisuje cestu k slobode, duševnému zdraviu a šťastnému životu. Úplne praktických a konkrétnych rád, námetov aj návodov tu nájdete naozaj dosť, nech už ste v akejkoľvek situácii, pretože cieľom knihy je svojpomocná terapia.
Po jej prečítaní budete budete cítiť menej utrpenia a budete oveľa schopnejší použiť svoju vlastnú silu, aby ste si vytvorili život, aký chcete. Táto kniha vás oslobodí.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: