Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145142)

Co prozrazují ženská gesta

Co prozrazují ženská gesta

Autor: Kudrjašov Nikolaj
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Vzťahy, Partnerské vzťahy, Psychológia všeobecná, Sex, Rozvoj tela a ducha

ISBN: 978-80-8100-542-8
EAN: 9788081005428
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 176 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2018

Na sklade: 134ks
Pôvodná cena: 8.60 EUR
Naša cena: 7.91 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 0.69 EUR
Popis knihy:

Ruský psychológ sa venuje unikátnej a zaujímavej téme: detailom našich bežných gest a pohybov, ktoré nám môžu pomôcť – ak ich robíme určitým spôsobom – dosiahnuť lepšie prežívanie a účinky v oblasti zdravia, psychickej pohody, komunikácie, vzťahov a tiež sexuality.
Autor odhaľuje, kde sa v motorike tela skrývajú atribúty ženského génu a kde nájdeme prejav génu mužského. Rozpracoval celý rad metodických odporúčaní, ako používať gestá a neverbálnu komunikáciu v rôznych životných situáciách, a najmä v sexuálnych vzťahoch.
Cieľom tejto publikácie je primäť čitateľa k zamysleniu nad genderovo zameraným neverbálnym správaním každého jedinca. Možno tu nájdete odpovede na mnohé hlbšie otázky, ktoré sú spojené s tým, akého pohlavia ste. To všetko môže byť zaujímavé práve v dnešnej dobe, kedy prebiehajú búrlivé debaty ohľadom nového vnímania pohlavia v rámci ľudskej rasy a odvážnych (či snáď až šialených) návrhov na ich uzákonenie.
Každé jednotlivé gesto, ktoré je v knihe analyzované, je spojené s liečivou činnosťou organizmu, a to oveľa silnejšie, ako si dokážeme predstaviť. 

Na Slovensku i v Českej republike sa pravidelne organizujú kurzy pod vedením samotného Nikolaja Kudrjašova. Hľadajte tu: info@vlnazdravia.sk a www.vlnovepohyby.cz.  


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: