košík
0,00 Eur | 0/0ks
 
NOVINKY - KNIHY
  • Obnoviť filter
  • Zoradiť podľa
  • Zobraziť
  • z
  • Riadkové zobrazenie
  • Zobrazenie v boxoch
Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR
Vítame vás v našom E-shope!

Eugenika vám už dvadsať rokov prináša na jednom mieste najväčší výber kníh slovenských a českých vydavateľov z oblasti zdravia, osobného rozvoja, ezoteriky a zdravého životného štýlu. Máme v ponuke viac ako 400 titulov z vlastnej vydavateľskej produkcie a takmer 7 000 titulov z iných vydavateľstiev; našu ponuku neustále rozširujeme aj o príbuzný a doplnkový tovar ktorý nájdete aj v našich kamenných predajniach po celom Slovensku.


E-shop:

Nakupujte prehľadne a jednoducho, zvoľte si druh platby a doručenia, vybavte si nákup kníh, darčekového aj doplnkového tovaru na jednom mieste.

Registrácia vám umožní využívať svoje konto na sledovanie aktuálneho stavu vašej objednávky, históriu všetkých vašich objednávok, odkladanie si zaujímavých položiek na neskorší nákup a podobne. Po vyplnení potrebných registračných údajov vám bude na zadaný e-mail zaslané počítačom vygenerované prístupové heslo, ktoré si môžete kedykoľvek zmeniť. Heslom a e-mailovou adresou sa prihlasujte do svojho konta pri každom nákupe.

V prípade jednorazového nákupu nie je potrebná registrácia – stačí vyplniť vaše kontaktné údaje vrátane adresy doručenia (telefónne číslo je požadované pre rýchlejšiu komunikáciu, pre prípad doručenia tovaru kuriérom, alebo ak sa vyskytnú nejaké komplikácie pri vybavovaní objednávky).

Prehľadné vyhľadávanie
Keďže máme v ponuke veľmi veľké množstvo kníh, náš systém vyhľadávania vám umožňuje v čo najväčšom zábere pohľadať si to, čo vás zaujíma. V hornej lište na každej stránke nájdete vyhľadávací riadok, kde môžete zadávať ľubovoľné údaje: názov knihy, meno autora, alebo určité slovo (napr. joga, karma a pod.) Nemusíte uvádzať úplné názvy/mená alebo celé slová – zobrazia sa vám viaceré výsledky na základe toho, čo zadáte. Môžete si zvoliť aj podrobnejšie vyhľadávanie, podľa jednotlivých položiek. Zobrazené výsledky si potom môžete dať zoradiť podľa abecedy, dátumu naskladnenia či autora, alebo si ho zobraziť graficky, s obrázkami alebo riadkovo, pre rýchlejšiu orientáciu.

Nájdem na internete, kúpim v predajni.
Eugenika vám umožňuje osobný odber (no zatiaľ len v Bratislave). Ak je tovar, ktorý chcete, na sklade, a je pre vás pohodlnejšie prísť si poň do našej predajne, nech sa páči. Využite jednoduchosť, ktorú ponúka náš e-shop, a pri konečnom potvrdení objednávky zvoľte možnosť osobný odber. Tovar môžete vyplatiť osobne pri odbere, alebo si zvoľte platbu online.

Keďže zľavy a ceny v rámci nákupu cez internet sa líšia od cien v kamenných predajniach, upozorňujeme, že pri osobnom odbere platia internetové ceny tovaru len v prípade, že ste uskutočnili objednávku cez náš e-shop. Ak prídete do predajne na nákup, ktorý nebol spracovaný cez e-shop, ale realizuje sa priamo v predajni, vychádza sa z cien kamennej predajne a nie je možné uplatňovať pri ňom internetové ceny.

Osobný odber tovaru objednaného cez e-shop prebieha mimo priestorov našej predajne.

Radi by sme vás upozornili, že osobný odber pri objednávkach do 12 Eur je spoplatnený manipulačným poplatkom 1,50 Eur, ktorý nám kompenzuje náklady spojené so spracovaním a doručením objednávky na miesto osobného odberu.

  •  
  •