Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144582)

O lásce a vztazích

O lásce a vztazích

Návod, jak žít ve šťastném partnerském svazku a objevit skutečnou lásku

Autor: Dubkovskij Vladimír, Dubkovskaja Valeria
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Vzťahy, Partnerské vzťahy

ISBN: 978-80-8100-476-6
EAN: 9788081004766
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 184 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2016

Na sklade: 60ks
Pôvodná cena: 7.90 EUR
Naša cena: 7.11 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.79 EUR
Popis knihy:

Manželia Dubkovskí učia svojich čitateľov myslieť novým spôsobom, a teda zmeniť svoj život: naplniť ho láskou a blahobytom. V tejto ich knihe nájdete kľúč k harmónii vo vzťahu medzi mužom a ženou, pričom treba rešpektovať prirodzené rozdiely medzi pohlaviami a ich energiou, ale tiež pracovať na vlastnom duchovnom rozvoji. Predstavuje praktického sprievodcu na ceste k láske a šťastnému trvalému partnerskému zväzku.
Rovnako ako v Nektári pre dušu, aj tu sa veľa čerpá a cituje z iných múdrych kníh, autorov i reálnych životných príbehov. A hlasy dvoch učiteľov – muža a ženy – vyvážene uvádzajú množstvo zaujímavých všeobecne platných, ale aj originálnych návodov, postrehov a právd.
Ak všetky cenné poznatky a inšpirácie, ktoré v knihe objavíte, naozaj uvediete do vlastného života, určite sa toho veľa kvalitatívne zmení. A to dokonca aj v prípade, ak vám vaše manželstvo pripadá bezútešné alebo ak ste osamelí. Zmena seba a svojho myslenia určite prinesie ovocie, sladké ako nektár - nektár pre dušu...


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: