Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145323)

Být ženou

Být ženou

Autor: Svitko Jelena
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Vzťahy, Zdravie, Liečenie, Alternatívna medicína, Bylinky, Kvety

ISBN: 978-80-8100-549-7
EAN: 9788081005497
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 256 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2018

Na sklade: 126ks
Pôvodná cena: 10.90 EUR
Naša cena: 9.81 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.09 EUR
Popis knihy:

Je ľahké byť ženou?

Pre každú ženu je dôležité, aby bola príťažlivá, milujúca aj milovaná, a tiež duševne vyrovnaná. A samozrejme zdravá.

Viac než tretina knihy je venovaná zdraviu ženy. Skúsená pani Elenka má k dispozícii obrovské množstvo prírodných prípravkov či prostriedkov snáď pre akúkoľvek situáciu, aká môže nastať. Návody na väčšinou bylinnú liečbu sú však sprevádzané aj múdrymi radami: ako keby sa s vami rozprávala láskavá mama, drahá teta či staršia priateľka.


Ďalšia časť sa zaoberá krásou. Tu nájdete zaujímavé recepty (tiež striktne prírodné a prirodzené) na ošetrenie pleti, starostlivosť o vlasy a ďalšie nevyhnutné súčasti starostlivosti o svoj fyzický vzhľad. Mnohé z uvedených rád sa zaujímavým spôsobom spája s astrológiou.
Ďalej kniha obsahuje chutné, aj keď u nás neobvyklé recepty na rôzne jedlá; popis vlastností a účinkov užitočných druhov kvetov a iných rastlín; afrodiziaká; a nakoniec kapitolu o ezoterike, ktorá zahŕňa meditácie, cvičenia, rituály, zaklínadlá, veštenie a popis povahy podľa znamení zverokruhu a štyroch živlov.

 

Aktuálne informácie o prednáškach a kurzoch pani Jeleny Svitko na Slovensku nájdete na facebooku Elena SvitkoOdporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: