Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145572)

Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení

Dotlač   Dotlač  

Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení

Autor: Stibal Vianna
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Liečenie, Partnerské vzťahy, Vzťahy

ISBN: 978-80-8100-581-7
EAN: 9788081005817
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Brož., 168 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2019, 2023

Na sklade: 150ks
Pôvodná cena: 7.90 EUR
Naša cena: 7.11 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.79 EUR
Popis knihy:

Táto kniha je určená ľuďom, ktorí veria, že tam kdesi existuje človek podobného zmýšľania, osoba, ktorá by mohla byť tým pravým alebo tou pravou. Niekto, kto by zdieľal rovnakú vášeň, ktorá je svojou povahou božská. Zjednodušene povedané, táto kniha je určená ľuďom, čo hľadajú spriaznenú dušu. Pomôže vám nielen nájsť spriaznenú dušu, ale aj si ju udržať. A ak svoju spriaznenú dušu už máte, pomôže vášmu vzťahu.
Keď Vianna Stibal pokročila s technikou Theta liečenia a rozvinula prácu s presvedčeniami, objavila veľa kľúčových domnienok, ktoré súvisia so vzťahmi a láskou. Jedno z hlavných takýchto negatívnych presvedčení znie: „Vhodnú spriaznenú dušu nie je možné nájsť.“
Preto vám chce ukázať, ako toto presvedčenie zmeniť, ako nájsť spriaznenú dušu a užívať si s ňou láskyplný vzťah. Verí tomu, že pre každého z nás existuje výnimočná osoba. Nájdete ju, ako budete dobre pozorovať svet okolo seba, a a Theta liečenie vám v tom môže pomôcť. V čistom a božskom theta stave mysle sme totiž schopní spojiť sa so Stvoriteľom. 
Autorka sama svoju spriaznenú dušu našla a žije s ňou veľa rokov v šťastnom manželstve – jej rady a skúsenosti sú preto vierohodné. Môžu pomôcť nielen priaznivcom Theta liečenia, ale akémukoľvek čitateľovi bez predošlej skúsenosti s touto technikou.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: