Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(146116)

Vliv karmy na vztahy z pohledu véd

Vliv karmy na vztahy z pohledu véd

Autor: Torsunov Oleg
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Karma, Vzťahy

ISBN: 978-80-8100-655-5
EAN: 9788081006555
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 128 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2021

Na sklade: 105ks
Pôvodná cena: 6.99 EUR
Naša cena: 6.29 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.70 EUR
Popis knihy:

Táto zaujímavá kniha skúma partnerské vzťahy a vysvetľuje, ako správne žiť, aby bol človek šťastný v manželstve a rodinnom živote. To všetko na základe starej indickej múdrosti. Autor, lekár a psychológ, prežil niekoľko rokov v Indii, kde sa stýkal s mnohými významnými mysliteľmi a filozofmi. Študoval najstarší zdroj poznania – védy, v ktorých sú vysvetlené základné princípy správneho života. V tom, čo objavil a čo nájdete na stránkach tejto knihy, objavíte mnohé zaujímavé vysvetlenia, ktoré vám pomôžu pochopiť nejeden problém vášho života z iného uhla. Čakajú vás aj praktické rady, ako môžete svoje problémy riešiť a žiť spokojne.
Podľa tu uvedenej filozofie majú ženy a muži odlišnú karmickú úlohu; tieto úlohy autor objasňuje a názorne ukazuje, ako toto učenie aplikovať v konkrétnych situáciách. 
Ďalej sa tu podrobne rozoberajú vlastnosti, a najmä povahové nedostatky či psychologické vady, ktoré treba brať do úvahy pri voľbe životného partnera. Nasledujú témy, ako je vhodný vek a v súlade so starou védskou tradíciou aj pôvod (ten se určuje hlavne podľa profesie rodičov). Ďalšou  kategóriou, ktorú treba brať do úvahy pri hľadaní partnera, je národnostná a náboženská príslušnosť, nasledujú však aj ďalšie aspekty: materiálne postavenie a iné finančné otázky, prípadne i fyzická kompatibilita a zdravotný stav.
Publikácia pojednáva aj o karmickom a duchovnom vplyve neželaného tehotenstva, voľného spolužitia bez formálneho sobáša, milostného mimomanželského pomeru ženy, polygamie či manželstva osôb rovnakého pohlavia.
Najušľachtilejším cieľom manželstva je podľa védskej tradície duchovný rozvoj v rodine, kde je muž chápaný ako duchovný učiteľ ženy.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: