Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(133732)

Kdo jsi?

Kdo jsi?

Mužský i ženský princip je v každém z nás

Autor: Bourbeau Lise
Preklad: Uvíra Martin
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Zdravie, Liečenie, Rozvoj tela a ducha

ISBN: 978-80-8100-034-8
EAN: 9788081000348
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 210 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2008, 2022

Na sklade: 9ks
Pôvodná cena: 9.99 EUR
Naša cena: 8.99 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.00 EUR
Popis knihy:

Lise Bourbeau je po celom svete známa ako odborníčka na pochopenie súvislostí medzi telom a dušou. Na základe bohatej a dlhoročnej praxe jasne, intímne a láskavo vysvetľuje mnohé veci, ktoré si neuvedomujeme, no ktoré môžu významne zlepšiť kvalitu nášho života alebo nám pomôcť vyliečiť sa. 
V tejto svojej základnej knihe sa dôverne prihovára čitateľovi a vnútornej podstate každého z nás. Vysvetľuje, ako sami seba utvárame tým, čo si myslíme, čo cítime, čo vnímame svojimi zmyslami, čo jeme, ako sa obliekame aj v akom stave udržiavame svoju domácnosť. 
Okrem iného vykladá význam rôznych telesných tvarov v zmysle typu osobnosti, povahy a spôsobu prežívania, pričom postupuje podľa energetických centier ľudského tela: brucho, hruď, krk, tvár, hlava... Tieto charakteristiky sú naozaj zaujímavé! 
Jednotlivé časti tela majú svoj význam aj pri rôznych ochoreniach. Nie je náhoda, či nás bolí brucho, chrbát, alebo hlava. Naše telo sa nám vždy snaží niečo povedať práve tým, kde sa vyskytne nejaký problém. Aj základ týchto súvislostí nájdete dôkladne a prístupne objasnený v knihe o tom, kto vlastne ste...

 

Úryvok: Jak se však člověk naučí být svým vlastním pánem, ovládat se? Nejdříve tím, že přijmeme, že se ti někdy stává, že nad sebou nemáš kontrolu a že to neznamená, že bys byla někým „špatným“. Uznej, že nemáš v úmyslu být celý život taková, i když je to v současnosti silnější než ty. Jde o to, plně se přijmout a dovolit si občas kontrolu ztratit. Cenu za to zaplatíš každopádně vždy jen ty. Přestaneš tak soudit sebe i druhé a postupně se ti podaří vyřešit svůj problém. Pokud ti vadí, že je někdo jiný na něčem závislý (trpí alkoholismem nebo nemůže žít bez léků), pak máš možná sama nějakou závislost. Na čem nebo na kom jsi závislá, abys byla šťastná?


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: