Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145284)

Skrytý význam nemoci

Skrytý význam nemoci

Naučte se rozumět řeči vlastního těla

Autor: Tepperwein Kurt
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Liečenie

ISBN: 978-80-8100-557-2
EAN: 9788081005572
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 216 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2018,2019

Na sklade: 14ks
Pôvodná cena: 9.20 EUR
Naša cena: 8.28 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.92 EUR
Popis knihy:

Dnes nám už na boj s chorobami nestačia lieky, operácie a odborníci. Ak chceme byť zdraví, musíme sa k zdraviu dopracovať vedomým pochopením! A práve táto kniha nám v tom môže vynikajúcim spôsobom pomôcť.


Choroby sú odjakživa jedným z najväčších nepriateľov ľudstva. Kto sa snaží žiť uvedomelejšie a viac ovládať svoj život, má možnosť dívať sa na chorobu ako na posla, ktorý nám prináša dôležité informácie o našom vývoji a nepriznaných či neriešených problémoch. Choroba sa nás snaží naviesť na cestu, po ktorej by sme mali ísť, aby sme boli zdravší a začali žiť naplnenejší život.


Ako sa však naučiť rozumieť jazyku chorôb? Čo konkrétne sa nám rôzne zdravotné a telesné ťažkosti snažia povedať? Práve to odhaľuje kniha nemeckého autora Kurta Tepperweina. 
Prvá časť vysvetľuje princípy vyššie uvedeného pohľadu na choroby. V druhej časti sú rozobraté konkrétne ochorenia a zdravotné problémy, prehľadne abecedne zoradené. Autor vysvetľuje ich skrytý význam, a potom uvádza návod alebo námet na to, ako ich posolstvo prijať, spracovať a zužitkovať – jednoducho čo treba v danom prípade robiť. 


Kniha Skrytý význam nemoci sa môže stať vaším dôverným praktickým „lekárom“!


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: