Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145370)

Plán vašej duše

Dotlač   Dotlač  

Plán vašej duše

Ako si plánujeme život už pred narodením

Autor: Schwartz Robert
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Duša, smrť, nehm. svety

ISBN: 978-80-8100-532-9
EAN: 9788081005329
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 232 strán, 130 x 250
Rok vydania: 2021, 2024

Na sklade: 251ks
Pôvodná cena: 10.90 EUR
Naša cena: 9.81 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.09 EUR
Popis knihy:

Kniha je postavená na filozofii, že tie najnáročnejšie okolnosti, ktoré nás v živote stretávajú, si plánujeme ešte pred svojím narodením, a to v súhre s ostatnými dušami. Tento predpoklad je tu podložený zaujímavými dôkazmi.
Autor analyzuje desať konkrétnych prípadov ťažkých životov. Hrdinovia uvedených príbehov odhaľujú, prečo sa im stali určité veci, čo ich to chcelo naučiť a kam sa vďaka tomu posunuli. Poskytujú tak múdrosť, inšpiráciu a povzbudenie aj iným, ktorí sa boria s podobnými záležitosťami.
Výpovede aktérov týchto príbehov sú pretkané rozhovormi so senzibilnými či jasnovidnými osobami, ktoré dokážu získavať informácie z iných sfér. Vďaka nim získate ucelený pohľad na zmysel a priebeh nášho života, ako aj živú predstavu, čo sa odohráva v nehmotnej sfére pred narodením a po smrti fyzického tela. 
Duše sú večné a rodia sa stále znova: vteľujú sa do rôznych osobností v rôznych podmienkach a rodinách, pričom v každom vtelení sa zameriavajú na iné témy a učia sa iné veci (ktoré na seba do veľkej miery nadväzujú); pre každý svoj život si pripravujú dômyselný plán.
Ťažké osudy, ktoré sa tu analyzujú, sú: homosexualita; AIDS; rakovina; postihnuté deti; hluchota a slepota; drogová závislosť; alkoholizmus; smrť milovanej osoby; nehody s následkom trvalého postihnutia.
Nikdy nie sme obeťami, pretože scenáre pre svoje životné úlohy si píšeme sami! 


Ukážka z knihy:
Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: