Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145538)

Práce s vnitřními orgány podle tibetské medicíny

Dotlač   Dotlač  

Práce s vnitřními orgány podle tibetské medicíny

Tibetské pulzování - prastará metoda léčby

Autor: Schneider Elvira
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Zdravie, Alternatívna medicína, Liečenie

ISBN: 978-80-8100-569-5
EAN: 9788081005695
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 264 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2019, 2024

Na sklade: 131ks
Pôvodná cena: 12.99 EUR
Naša cena: 11.69 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.30 EUR
Popis knihy:

Tibetské pulzovanie je stará metóda, ktorú pomohol oživiť Osho. Jedná sa o komplexný systém, terapeutickú prácu s nervovým systémom ľudského organizmu. Je to jedinečný spôsob liečby.

 

Cieľom je privádzať energiu z hlavy naspäť do srdca. Technika sa zakladá na špeciálnom prikladaní prstov. V každom mieste dotyku sa energia prostredníctvom pulzu šíri do celého tela. Zablokované miesta sa uvoľnia oblasti, ktoré nie sú dostatočne zásobené, sa oživia a naplnia energiou. Človek zažíva blahodarné prúdenie energie, revitalizáciu, hlboké uvoľnenie, pocit šťastia, vnútorného mieru a mnoho ďalších pozitívnych vnemov.

 

Tibetské pulzovanie sa dá použiť nielen na všetky fyzické ťažkosti, ale aj v oblasti emócií a mysle. Ak poznáme rytmus nálad, ktoré so sebou prinášajú jednotlivé orgány, získame porozumenie pre svoje momentálne citové rozpoloženie a pochopíme, čo sa okolo nás deje a prečo sa to deje práve teraz. Kniha popisuje 24 telesných orgánov. Každému z nich sa pripisuje dvojtýždenné obdobie v roku, kedy je daný orgán najaktívnejší a teda aj jeho posilňovanie, liečenie alebo harmonizácia s pomocou uvedených cvičení a ďalších postupov bude najúčinnejšia.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: