Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144812)

Zázrak jménem zázvor

Zázrak jménem zázvor

Účinnější než ženšen a česnek

Autor: Kolektiv autorů
Preklad: Garcíová Sylva
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Bylinky, Kvety, Alternatívna medicína, Recepty, Výživa

ISBN: 978-80-8100-505-3
EAN: 9788081005053
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 168 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2017, 2022

Na sklade: 76ks
Pôvodná cena: 7.60 EUR
Naša cena: 6.84 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.76 EUR
Popis knihy:

Zázvor (alebo aj ďumbier) je výnimočná liečivá rastlina. Je to antioxidant s protizápaľovými účinkami, pôsobí proti bolesti a kŕčom, podporuje potenie a má celý rad ďalších užitočných účinkov. Okrem toho je toto aromatické orientálne korenie neoceniteľným prostriedkom pre vylúčenie toxínov a odpadových látok z organizmu. Zázvor navyše urýchľuje látkovú výmenu, a preto je uznávaným a účinným protriedkom na chudnutie.
V tejto knihe nájdete množstvo receptov so zázvorom a návodov na jeho využitie, zameraných na očistu a detoxikáciu, ale aj na schudnutie a odstránenie rôznych ťažkostí. Nechýbajú ani recepty na chutné pokrmy všetkého druhu. Okrem toho tu nájdete aj rady, ktoré sa týkajú nakupovania zázvoru, jeho uchovávania, pestovania a prípravy.
Marinovaný zázvor, zázvorový olej i ocot, zázvorový čaj, sirup či šťava, zázvorový prášok, zázvorová tinktúra, zázvorový kúpeľ, zázvorové obklady... zázvor v jedlách z mäsa aj v sladkých dezertoch, v šalátoch a omáčkach... Zázvor a jeho rôzne druhy, ako aj pestovanie v domácich podmienkach... Jednoducho dokonalá praktická príručka pre každého, kto miluje zázvor a/alebo hľadá zdravé a chutné liečivé prostriedky!


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: