Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(129817)

Cesta k bohatstvu

Dotlač   Dotlač  

Cesta k bohatstvu

Autor: Sineľnikov Valerij
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Podnikanie, Peniaze

ISBN: 80-89227-77-8
EAN: 9788089227778
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 160 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2007, 2023

Na sklade: 43ks
Pôvodná cena: 7.60 EUR
Naša cena: 6.84 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.76 EUR
Popis knihy:

Táto kniha vynikajúceho duchovného učiteľa a liečiteľa Sineľnikova vám chce vysvetliť, ako treba myslieť aj konať, aby ste v živote mali hojnosť a skutočné bohatstvo, ktoré rozhodne nespočíva len v peniazoch. 
Dozviete sa, ako by mal vyzerať nový model vzťahu k peniazom - taký, aby pre vás peniaze neboli problém. Preberajú sa tu rôzne aspekty narábania s peniazmi; autor tu prináša zaujímavé rady, ako je možné peniaze zveľaďovať, ale aj ako ich dávať či požičiavať; a tiež ako ich vedieť prijímať. 
Zámerom knihy je naučiť vás riadiť svoj život a už viac netrpieť žiadnym nedostatkom alebo nespokojnosťou. Aby ste všetko, čo sa tu preberá, lepšie pochopili, oboznámite sa s množstvom príkladov zo života, ktoré vám názorne ukážu, ako to v živote s peniazmi chodí.

 

Úryvok: Prvým krokom na ceste k bohatstvu je vedomie, že už ste bohatí, tu a teraz. Ak o tom pochybujete, žijete podľa modelu obeť – tyran. Je to však vaša voľba. Uvedomte si to a rozhodnite sa zmeniť svoj život. Prestaňte sa ľutovať, hovieť si vo vlastnej slabosti a bezmocnosti. Prijmite s pokojom v duši svoju terajšiu životnú úroveň a uvedomte si svoj božský pôvod a svoje skutočné bohatstvo. Ujasnite si, čo potrebujete, čo chcete, a najmä kým chcete byť. A začnite pre to niečo robiť, aj keď malé, ale konkrétne kroky. Preneste sa v predstavách do vytúženého stavu, a po nejakom čase sa v ňom naozaj ocitnete.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: