Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(143513)

Ako získať uspokojenie a radosť zo života

Ako získať uspokojenie a radosť zo života

Autor: Koršunov Alexander
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia

ISBN: 978-80-8100-408-7
EAN: 9788081004087
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 168 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2015

Na sklade: 40ks
Pôvodná cena: 7.60 EUR
Naša cena: 6.84 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.76 EUR
Popis knihy:

Koršunov rozpráva o zmysle ľudského života. Vysvetľuje, že každý z nás má na tomto svete dve úlohy: zvyšovať vlastnú úroveň zodpovednosti a lásky (teda rozvíjať svoju dušu) a napomáhať duchovnému rastu iných duší. Svoje úvahy pretkáva príbehmi, podobenstvami aj skutočnými príhodami či zaujímavými reálnymi údajmi. Vyzýva k pozitívnemu pohľadu na veci, k odhodlaniu, odvahe, slobodnému mysleniu a láske, pretože pri formovaní našej skutočnosti sú určujúce naše  myšlienky. Veľa priestoru venuje objasneniu, čo je dobro a zlo, prečo sú také veľké rozdiely medzi ľuďmi, akú úlohu má v našom osude Boh a akú diabol.

 

Ukážka:
Všetky zmeny k lepšiemu (alebo k horšiemu) sa začínajú myšlienkami, ktoré sa neustále nachádzajú v našom vedomí. Myšlienky sa prejavujú slovami, slová vyvolávajú pocity, tie sa menia na činy, po ktorých nasledujú zmeny. K lepšiemu alebo k horšiemu – podľa našej voľby, podľa toho, pre akú myšlienku sme sa rozhodli. Tak prebieha kolobeh energie vo vesmíre a v ňom spočíva tajomstvo tvorenia.
Boh hovorí: „Emócia je energia v pohybe. Keď rozprúdite energiu, vyvoláte účinok. Ak rozprúdite dostatok energie, vytvoríte hmotu. Hmota je nahromadená energia. Ak manipulujete energiou určitým spôsobom a dostatočne dlho, získate hmotu. Každý majster pozná tento zákon. Je to alchýmia vesmíru. Je to tajomstvo života.“
Ak si budeme myslieť jednu myšlienku dostatočne dlho (manipulovať myšlienkovou energiou pomocou slov, pocitov a činov), táto myšlienka sa skôr alebo neskôr stane realitou.
Je možné podriadiť vlastné myšlienky svojej vôli? Boh odpovedá: „Áno.“ A vysvetľuje, ako sa to dá urobiť...


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: