Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(107416)

Osudy duší

Vypredané

Osudy duší

Autor: Newton Michael
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Duša, smrť, nehm. svety

ISBN: 80-88913-99-3
EAN: 9788088913993
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 200 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2002, 2023


Pôvodná cena: 9.99 EUR
Naša cena: 8.99 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.00 EUR
Popis knihy:

Kniha je dostupná aj v SJ pod názvomOsudy duší/ SK.

Jedna zo série úžasných kníh M. Newtona, ktorý veľmi podrobne popisuje celý cyklus a zmysel záhadnej existencie ľudských bytostí, ako aj univerzálne zákony, na ktorých to všetko stojí a podľa ktorých sa odvíjajú naše pozemské drámy. 


V Osudoch duší sa vysvetľuje, aký je rozdiel medzi rôzne vyspelými dušami (duše začiatočníkov, stredne pokročilé duše, pokročilé duše); ako si duša vyberá pozemský život a nové telo; ako či skôr podľa čoho si človek hľadá partnerov pre nový život; ako prebieha znovuzrodenie (reinkarnácia) a ako pritom duša vstupuje do dieťaťa. Ďalšie témy, ktoré sa tu rozoberajú: smrť malých detí; smrť v budúcom živote; fyzické poškodenie tela; potrat a duša; prečo Boh dopúšťa existenciu zla? 


Všetky informácie na tieto témy sú odvodené z neuveriteľne detailných regresných hypnotických sedení, ktorým sa podrobili autorovi klienti. Text knihy je spestrený a zdokumentovaný úryvkami zo záznamov 10 takýchto sedení. Zovšeobecnené vysvetlenia, týkajúce sa jednotlivých tém, sú tým pádom názorne ilustrované konkrétnymi zážitkami osôb, ktoré podstúpili takúto hypnózu a dokázali si teda spomenúť na veci, ktoré si inak v bežnom živote neuvedomujeme. Dá sa to povedať aj naopak: autor závery a poznatky, ktoré v knihe uvádza, vyvodil z množstva pozoruhodne podobných zážitkov, ktoré mali rôzni ľudia počas regresnej hypnózy. Boli to zážitky z minulých životov aj zo stavu medzi životmi. Vznikol tak pozoruhodne podrobný a jasný obraz toho, ako je to vlastne s celým týmto naším životom...


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: