Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145099)

Cigánske veštenie podrobne a presne

Vypredané

Cigánske veštenie podrobne a presne

Autor: Vdovjaková Lenka
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Veštenie

ISBN: 978-80-8100-536-7
EAN: 9788081005367
Formát: Brož., 216 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2018, 2022


Pôvodná cena: 9.99 EUR
Naša cena: 8.99 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.00 EUR

Dostupná aj ako:

Cigánske veštenie podrobne a presne
B kategória
30.00 % zľava
Na sklade: 2ks
Popis knihy:

Kniha je dostupná aj v CZ pod názvom - Cikánske věštění podrobně a přesně.

Cigánske karty sú známe a obľúbené. Je ich menej ako v Tarote a svojím spôsobom sa s nimi veští jednoduchšie. Popisujú totiž dosť presné situácie, udalosti alebo jednanie iných ľudí. Dokážu objasniť rôzne problémy, vzťahy a otázky, ako aj ukázať smer, ktorým sa daná vec pravdepodobne bude uberať.

 

Základom ich úspešného využívania sú ich kombinácie a vzájomné vzťahy. Skúsená slovenská vykladačka Cigánskych kariet Lenka Vdovjaková napísala novú príručku jedinečnú svojho druhu, v ktorej sa nachádzajú jasné interpretácie úplne všetkých možných trojkombinácií, čiže 3 kariet, ktoré si treba vytiahnuť spolu ako odpoveď na ľubovoľnú otázku. Nikde inde takéto absolútne kompletné výklady nenájdete! 

 

Okrem toho úvodná časť knihy vysvetľuje dôležité všeobecné princípy, ktoré s používaním Cigánskych kariet súvisia. A samozrejme ešte predtým, ako sa pristúpi k jednotlivým trojkombináciám (ktoré sú uvedené prehľadne, podľa abecedného poradia názvov kariet), autorka popisuje význam každej karty samostatne a podrobne, vzhľadom na jej možné významy v týchto kategóriách: kľúčové slovo; hlavný význam; minulosť; vlastnosti; o akom časovom období karta vypovedá; aký je jej význam, keď si ju vytiahnete otočenú hore nohami; a čo znamená pri hľadaní odpovede v zmysle "áno/nie". Navyše sa v tejto prvej časti oboznámite aj s viacerými inými možnosťami, akým štýlom si môžete karty vykladať a na čo sa ich pýtať.  


Ukážka z knihy:
Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: