Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(134230)

Cikánské karty a tarot

Dotlač   Dotlač  

Cikánské karty a tarot

Autor: Vdovjaková Lenka
Preklad: Šestáková Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Veštenie, Tarot

ISBN: 80-89227-04-X
EAN: 9788089227044
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 190 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2006, 2023

Na sklade: 115ks
Pôvodná cena: 9.99 EUR
Naša cena: 8.99 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.00 EUR
Popis knihy:

Význam cigánskych kariet vysvetľuje jedinečná príručka mladej slovenskej "veštice" Lenky Vdovjakovej. Lenka je obdarená jasnovidnými schopnosťami a má za sebou bohatú vešteckú prax. Svoje skúsenosti a poznatky odovzdáva čitateľom otvorene a zrozumiteľne, takže z nich môžu vychádzať aj tí, ktorí to s kartami ešte nikdy neskúšali.
Jej kniha má tri časti. Prvá vysvetľuje tzv. cigánske karty – 36 obrázkov, ktoré popisujú rôzne udalosti v živote človeka. Nájdete tu význam každej z nich jednotlivo, ale aj význam ich vzájomných kombinácií vo vyčerpávajúcom zozname „každá s každou“, čo je v unikátne, lebo v ostatných dostupných príručkách k cigánskym kartám sú kombinácie uvedené len námätkovo. Pri vykladaní cigánskych kariet však majú zásadný význam práve ich kombinácie, a tak sa kniha Lenky Vdovjakovej stáva zatiaľ najkompletnejšou príručkou k tomuto typu veštenia. 
Druhá časť je tiež ojedinelá – vysvetľuje totiž známe tarotové karty iným, „cigánskym“ spôsobom. Tarot tvorí súbor 78 kariet, ktorým sa pripisuje skôr ezoterický či psychologický význam. V tejto knihe sú však interpretované podobne ako cigánske karty, teda s orientáciou na konkrétne udalosti. Autorka zároveň používa oba druhy kariet na zistenie charakterových vlastností osôb. 
Tretia časť uvádza rôzne spôsoby práce s kartami a ku každému pridáva množstvo ilustračných príkladov z praxe. Tieto príklady sú volené a opisované tak, aby si čitateľ osvojil a precvičil vykladanie kariet v rôznych konkrétnych prípadoch pri objasňovaní záležitostí z rôznych oblastí života. Oblasti, ktorých sa príklady týkajú, sú tie, ktoré všetkých zaujímajú najviac: partnerské a rodinné vzťahy, práca a zdravie.
Táto kniha vám umožní porozumieť reči vykladacích kariet tak, aby ste si pomohli v nejasných či problematických situáciách a získali radu, povzbudenie a nádej pre seba či svojich blízkych.


Ukážka z knihy:
Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: