Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(109920)

Základní výklady Tarotu

Dotlač   Dotlač  

Základní výklady Tarotu

Autor: Banzhaf Hajo
Preklad: Urbánková Eva
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Tarot, Veštenie

ISBN: 978-80-89115-16-0
EAN: 9788089115167
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 220 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2011, 2023

Na sklade: 18ks
Pôvodná cena: 9.90 EUR
Naša cena: 8.91 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.99 EUR
Popis knihy:

Ak si chcete sami vykladať karty a vedieť úplne presne, čo ktorá karta vo výklade znamená, táto príručka je na to ideálna! 
Každej karte je venovaná dvojstrana, obsahujúca nasledovné: Podrobný popis symbolov, ktoré sú na karte vyobrazené, a ich významov. Všeobecný význam karty. Všeobecný význam karty v prípade, že sa pýtate na vzťahy, alebo na prácu. Význam karty v prípade, že vám vo výklade vyjde ako tzv. kvintesencia. 
Asi najlepšie sú špecifické významy karty podľa toho, aký výklad si zvolíte a na akom mieste v rámci tohto výkladu sa karta nachádza. Pre tento účel kniha ponúka 3 výklady; ten najvodnejší si môžete zvoliť podľa toho, čo vlastne chcete s pomocou kariet zistiť. Pri každom z týchto výkladov sa ťahajú 4 karty. Ide o Orákulum lásky, Kompas a Slepé miesto. Orákulum lásky sa týka vzťahov: zistíte, čo si o vás myslí druhá osoba; ako vzťah vnímate vy; o čo momentálne ide; a čo máte robiť (rada). Kompas je použiteľný pri akejkoľvek téme, ak chcete vedieť, ako sa bude určitá záležitosť vyvíjať. A napokon Slepé miesto je skôr psychologický výklad, ktorý vám môže pomôcť uvedomiť si, čo máte vo svojom podvedomí, ako pôsobíte na druhých a čo by ste mali robiť, aby ste lepšie rozvinuli svoj potenciál alebo prekonali určité problémy.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: