Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144584)

Ležatá osmička a její vyvažující energie

Ležatá osmička a její vyvažující energie

Autor: Heider-Rauter Barbara
Preklad: Helešicová Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia

ISBN: 978-80-8100-486-5
EAN: 9788081004865
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 108 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2017, 2020

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 5.60 EUR
Naša cena: 5.04 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.56 EUR
Popis knihy:

Ľudia majú odjakživa radi symboly. Veríme, že symboly majú moc – čiže ich použitie, zobrazenie, nosenie na tele a podobne dokáže spôsobiť či privolať niečo konkrétne, niečo, čo si želáme, prípadne naopak niečo nežiadúce odpudiť. Určité symboly sú pre nás spôsobom ochrany, obrany, sily a spojenia s vyššími silami.
K univerzálnym symbolom patrí aj tzv. ležatá osmička, odborne nazývaná lemniskáta. Je to symbol nekonečnosti, používaný aj v matematike.  
Napriek svojej univerzálnosti nepatrí lemniskáta k tým úplne najviac používaným alebo najpopulárnejším ornamentom. Možno pre jej súvislosť s matematikou – možno nám pripadá príliš „školská“ a málo „magická“...? Ktovie. Každopádne sa objavil niekto, kto o nej napísal celú knihu práve preto, že mu jej potenciál a význam pripadal pozoruhodný, a pritom neveľmi využívaný.
Dozviete sa v nej o symbole ležatej osmičky všetko možné, a to veľmi pútavým štýlom. Autorka si totiž dala za cieľ poukázať na súvislosť tohto zaujímavého symbolu s naším bežným moderným životom. Odhaľuje pozoruhodné možnosti, ako sa dá význam a účinok lemniskáty využiť napríklad vo vzťahoch a láske, pri snahe o porozumenie a lepšiu komunikáciu, ale aj pre zdravie či jasnejšie myslenie. Znamená to, že v knihe objavíte návody na rôzne hry, rituály a cvičenia.
Jedným zo základných zmyslov tohto symbolu je spájanie a vyrovnávanie protikladov, a tým dosahovanie celistvosti, harmónie, lepšej výkonnosti i kreativity. Budete prekvapení, čo všetko v sebe obyčajná ležatá osmička skrýva – a ako hravo a pekne sa to dá využiť pre zlepšenie svojho života!


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: