Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(134602)

Numerológia - Čísla lásky

Vypredané

Numerológia - Čísla lásky

Autor: Steinová Robin
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Numerológia

ISBN: 978-80-8100-566-4
EAN: 9788081005664
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 288 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2008,2018


Pôvodná cena: 12.20 EUR
Naša cena: 10.98 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.22 EUR
Popis knihy:

Táto kniha je svetoznámou učebnicou numerológie. Je veľmi obsiahla; nájdete tu snáď všetko, čo vám môže prezradiť dátum narodenia. Prinesie vám pochopenie rozličných stránok vašej osobnosti (alebo osobnosti toho, koho budete numerologicky skúmať). Množstvo konkrétnych príkladov a názorné výpočty vám umožnia pochopiť preberanú látku a dopracovať sa k výkladu konkrétnych čísiel a numerologických výsledkov. 
Čísla odvodené z dátumu narodenia, ale aj z mena toho skrývajú naozaj veľa o človeku a jeho sklonoch, silných i slabých stránkach, fungovaní vo vzťahoch, šanciach na úspech, životnom poslaní a mnohom ďalšom. Samozrejme, že nikto nie je stvorený ani sa neprejavuje podľa šablóny, ale určité opakujúce sa zákonitosti či súvislosti sú overené časom, starou múdrosťou a pozorovaním.

 

Napokon, presvedčte sa sami: preskúmať seba samého, svojho partnera či akúkoľvek osobu, s ktorou ste spojení, s pomocou numerológie je veľmi zaujímavé, poučné aj zábavné.

 

Úryvok: Kedykoľvek sa vyskytne jedenástka, nesie so sebou precitlivenosť, a ľudia s číslom mesiaca jedenásť bývajú náladoví a urážliví. Keď majú vyjadriť hlbšie city, často im robí problém sformulovať ich do slov. Problém je v tom, že ľudia s číslom mesiaca jedenásť v sebe majú všetku mierumilovnosť a intuíciu dvojky, a preto ich veľmi nahnevá, keď sa im rozhovor vymkne z rúk. Často potom úplne zmĺknu alebo naopak, dajú priechod svojej trpkosti výbuchom hnevu či plaču. No ak s nimi budete zaobchádzať trpezlivo a povzbudzovať ich, aby o svojich problémoch hovorili, zistíte, že dokážu milovať hlboko a vášnivo. Postavia sa vždy jednoznačne na obranu milovaných ľudí, no na druhej strane je pre nich ťažké pustiť si kohokoľvek príliš blízko, pretože ak im niekto raz ublíži, zrúti sa pre nich celý svet. Čudujete sa potom, že majú strach z takých situácií, keď sa to môže zopakovať? Dvojka je číslo družnosti, a tak, nech sa ľudia s jedenástkou ako číslom mesiaca tvária čo najnezávislejšie, vzťah k blízkemu má pre nich obrovský význam.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: