Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(141846)

Svobodná láska

Dotlač   Dotlač  

Svobodná láska

Autor: Ferrini Paul
Preklad: Šestáková Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Sebapremena, Motivácia, Vzťahy, Partnerské vzťahy

ISBN: 978-80-8100-343-1
EAN: 9788081003431
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 168 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2013,2019

Na sklade: 128ks
Pôvodná cena: 7.60 EUR
Naša cena: 6.84 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.76 EUR
Popis knihy:

Paul Ferrini píše mimoriadne pôsobivo, empaticky aj nekompromisne zároveň. Jeho slová mieria priamo k podstate toho, ako sa cítime a správame aj prečo sa všetko deje práve tak, ako sa to deje. Ponúka nám nové spôsoby myslenia a prežívania, ktoré vedú k hlbokému naplneniu a jasnému duchovnému precitnutiu. V tejto knihe vysvetľuje, že vždy dostávate jedine to, čo si dovolíte mať. Učí, ako prevziať plnú zodpovednosť za všetko, čo sa vám deje. Jedine tak budete môcť prežívať hlboké vzťahy s inými ľuďmi, ktoré vás nebudú obmedzovať, ale budú vás inšpirovať a tešiť. Naučte sa, ako si vytvoriť lásku, po ktorej túžite. Lásku, ktorá nespútava, nevyžaduje záruky a nekritizuje. Dovoľte si dôverovať, prekonávať hranice, žiť bez strachu... Množstvo krásnych myšlienok, ktoré vo vás jemne navodia hlbokú zmenu a privedú vás na prah osvietenia.

 

Ukážka z knihy: Jestliže je láska přítomná v této chvíli, pak se nemusíte zabývat tím, co bude v budoucnosti. O budoucnosti jste nucení přemýšlet, jen pokud nejste plně přítomní v této chvíli. Když láska chybí, pak chcete její záruky. Když je láska zde, žádné záruky nejsou potřebné. Ta největší láska, jakou můžete zažít, je dosažitelná hned teď, v této chvíli. A pokud ten druhý cítí vaši lásku a přijetí, pak může být v dané chvíli sám sebou.

 

Dôležitá a zaujímavá informácia pre čitateľov:

„Affinity proces“ je dôležitý nástroj, ktorý sa používa v práci Paula Ferriniho, aby ľuďom pomohol vyjadrovať sa zodpovedným a súcitným spôsobom. Ak by ste mali záujem vyskúšať si tento proces nezáväzne a zadarmo (buď osobne, alebo aj telefonicky), tu je kontakt:  

Libor Modrovský, liboreg@gmail.com

 

Viac informácií vrátane zásad „Affinity skupiny“ nájdete na 

http://www.lightforthesoul.com/czechhungarian alebo https://sites.google.com/view/lecivyprostorOdporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: