Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(141787)

Vše je tak, jak má být

Dotlač   Dotlač  

Vše je tak, jak má být

Naplnění

Autor: Ferrini Paul
Preklad: Šestáková Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Sebapremena, Motivácia

ISBN: 978-80-8100-671-5
EAN: 9788081006715
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 108 strán, 120 x 180
Rok vydania: 2013, 2021

Na sklade: 143ks
Pôvodná cena: 6.20 EUR
Naša cena: 5.58 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.62 EUR
Popis knihy:

Paul Ferrini píše mimoriadne pôsobivo, empaticky aj nekompromisne zároveň. Ponúka nám nové spôsoby myslenia, ktoré vedú k hlbokému naplneniu. V tejto knihe nás láskyplne vedie k schopnosti prežívať lásku aj hojnosť a vidieť zmysel vo všetkom, čo sa nám prihodí: Je vo vašej moci dosiahnuť akúkoľvek zmenu, akékoľvek blaho, akúkoľvek lásku. Pochopte, že všetko je tak, ako má byť. Zbavte sa vedomia nedostatku, posudzovania a vnútorných konfliktov... Množstvo krásnych myšlienok, ktoré vo vás jemne navodia hlbokú zmenu a privedú vás na prah osvietenia.

 

Ukážka z knihy: Událostí se samy od sebe odehrávají v určitém rytmu a s určitým půvabem. Jenomže pak se do toho zamícháte vy ve snaze dát jim určitý význam, a rytmus i půvab jsou tytam. Jakmile se domníváte, že víte, co něco znamená, přestanete tomu rozumět. Nedávejte ničemu striktní význam. Jen to prostě nechte být a buďte s tím, splývejte s tím, dýchejte s tím. Časem se dostaví pochopení. Jestliže k vám někdo přijde a bude tvrdit, že zná odpověď, slušně ho pošlete pryč. Jeho odpověď je pro vás stejně závadná, jako vaše vlastní názory na danou situaci. Dejte ostatním najevo, že ani na vás, ani na vašem životě není nic, co by bylo třeba dávat do pořádku. Připomínejte to i sami sobě. Není třeba měnit to, co je. Je třeba naučit se to akceptovat a naučit se to, co vás to chce naučit. Smysl každé situace se vám vyjeví, až jej budete připravení přijmout. Do té doby s sebou mějte trpělivost.

 

Dôležitá a zaujímavá informácia pre čitateľov:

„Affinity proces“ je dôležitý nástroj, ktorý sa používa v práci Paula Ferriniho, aby ľuďom pomohol vyjadrovať sa zodpovedným a súcitným spôsobom. Ak by ste mali záujem vyskúšať si tento proces nezáväzne a zadarmo (buď osobne, alebo aj telefonicky), tu je kontakt:  

Libor Modrovský, liboreg@gmail.com

 

Viac informácií vrátane zásad „Affinity skupiny“ nájdete na 

http://www.lightforthesoul.com/czechhungarian alebo https://sites.google.com/view/lecivyprostorOdporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: