Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(141845)

Sjednocení

Sjednocení

Autor: Ferrini Paul
Preklad: Šestáková Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Sebapremena, Motivácia, Vzťahy

ISBN: 978-80-8100-342-4
EAN: 9788081003424
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 176 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2013

Na sklade: 19ks
Pôvodná cena: 6.90 EUR
Naša cena: 6.21 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.69 EUR
Popis knihy:

Paul Ferrini píše mimoriadne pôsobivo, empaticky aj nekompromisne zároveň. Ponúka nám nové spôsoby myslenia a prežívania, ktoré vedú k hlbokému naplneniu a jasnému duchovnému precitnutiu. V tejto knihe popisuje, ako vyzerá pravý partnerský vzťah, a učí, ako odovzdane milovať a súčasne rozvíjať svoju vlastnú silu a nezávislosť. Rozoberá aj vzťahy k duchovným učiteľom, liečiteľom, terapeutom a pod. a kladie nám na srdce, aby sme nikdy neprenechali rozhodovanie o sebe inému človeku a aby sme ani my sami nerozhodovali o nikom inom. Množstvo krásnych myšlienok, ktoré vo vás jemne navodia hlbokú zmenu a privedú vás na prah osvietenia.

 

Ukážka z knihy: Pokud svůj život akceptujete, pak na tom nemůžete být špatně. Nemůžete být zatrpklí nebo zdrcení žalem. Ať se ve vašem životě odehrává cokoliv, stává se to dopravním prostředkem, nástrojem. Vaše tělo je přijatelné, ať vypadá jakkoliv. Jakékoli vaše schopnosti jsou naprosto perfektní. Vůbec nevadí, pokud nejsou takové, jaké byste chtěli nebo si mysleli, že máte mít. Až začnete důvěřovat darům, jež vám byly dány, začnete chápat smysl svého života. Pochopíte, jak naprosto nezbytná byla každá jedna lekce, každé jedno omezení, každý jeden problém, každý jeden okamžik utrpení. Pokud svůj život přijímáte, jste nesmírně vděční, protože vidíte a cítíte, že ve vašem životě působí určitá vyšší inteligence. Tato inteligence sídlí ve vašem srdci i v srdci všech ostatních lidí. Slouží vašemu dobru a zároveň i dobru ostatních.

 

 

Dôležitá informácia:

Tzv. Affinity Proces je dôležitý nástroj používaný v diele Paula Ferriniho, ktorý ľuďom pomáha vyjadrovať sa zodpovedným a súcitným spôsobom. V prípade záujmu je možné vyskúšať si túto metódu, a to nezáväzne a zadarmo.

Kontakt: Libor Modrovský (ČR), liboreg@gmail.com

Viac informácií:

http://www.lightforthesoul.com/czechhungarian 

https://sites.google.com/view/lecivyprostorOdporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: