Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(131272)

Liečenie s anjelmi

Dotlač   Dotlač  

Liečenie s anjelmi

Autor: Virtue Doreen
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Anjeli, archanjeli, Liečenie, Motivácia

ISBN: 978-80-8100-001-0
EAN: 9788081000010
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 192 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2007, 2022

Na sklade: 4ks
Pôvodná cena: 8.20 EUR
Naša cena: 7.38 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.82 EUR
Popis knihy:

Viete, že ste obklopení milujúcimi a silnými anjelmi, ktorí vám chcú pomáhať vo všetkých oblastiach vášho života? 
Kniha vás oboznámi s tým, ako sa v dnešnom svete prejavujú či zjavujú anjeli, ako sa s nimi dá nadviazať kontakt a žiadať ich o pomoc.
Na úvod autorka vysvetľuje, ako je to vlastne s našou duchovnou cestou a s duchovným rozmerom života. Potom prechádza do rôznych oblastí života – vzťahy, rodina, zdravie, kariéra, zmysel života, hmotné a finančné záležitosti – a ukazuje, ako v nich môžu anjeli pôsobiť. Ďalej charakterizuje rôzne typy anjelov: prírodní a zvierací anjeli, elementáli, vtelení anjeli, „hviezdni ľudia“ a „nové duše“. Okrem  toho pojednáva o posmrtnom živote a liečení zármutku, ako aj o liečení problémov z minulých životov. Nájdete tu námety na modlitby pre rôzne príležitosti, pozitívne výroky, ktoré pomáhajú navodiť zmenu, návod na duchovnú ochranu, číselné rady a rôzne praktické návody – to všetko s pomocou anjelov. 
Celá kniha je popretkávaná inšpirujúcimi pravdivými príbehmi o zásahu anjelov, ktoré autorka zozbierala od rôznych ľudí z viacerých kútov sveta.
Text je rozdelený tematicky na „anjelské zásahy do ľúbostného života“, „anjelské požehnanie pre vašu rodinu“, prírodných a zvieracích anjelov, anjelov a posmrtný život, anjelov s súvislosti s prácou, kariérou a životným cieľom.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: