Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(139529)

Liečenie čakier

Dotlač   Dotlač  

Liečenie čakier

Autor: Virtue Doreen
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Aura, čakry, astrál, Liečenie

ISBN: 978-80-8100-166-6
EAN: 9788081001666
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 120 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2010, 2022

Na sklade: 18ks
Pôvodná cena: 6.99 EUR
Naša cena: 6.29 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.70 EUR
Popis knihy:

Táto knižka je napriek svojmu neveľkému objemu dostatočná na pochopenie toho, čo sú to čakry a ako sa o ne starať. Čakry sú dôležitou súčasťou nášho organizmu i celej našej bytosti a ich stav súvisí so všetkým, čo sa deje v našom živote. Ak teda chceme žiť šťastne aj sa duchovne vyvíjať, mali by sme neustále dbať o svoju energetickú rovnováhu a zdravie. Jednoduché a príjemné metódy Doreen Virtue sú dobrou možnosťou, ako na to. 
Podstatnou časťou knihy sú meditačné a vizualizačné cvičenia, ktoré čakry očistia, ozdravia a nabijú novou silou. Naučíte sa aj, ako čakry vnímať a "čítať" z nich, čiže ako vidieť či iným spôsobom vycítiť čakry aj auru druhého človeka - a pritom sa to naučíte jednoducho a rýchlo!

Úryvok: Rafael je archanjel, ktorý má na starosti liečenie. Vyžaruje nádherné smaragdové svetlo, ktoré predstavuje liečivú energiu. Môžete ho pozvať do vnútra svojho tela a poprosiť ho, aby vás zbavil zvyškov strachu vo vašich čakrách. Rafael zahalí každú čakru do smaragdovo zeleného svetla a nechá v ňom rozplynúť všetku úzkosť, pocit viny alebo stres. Stačí povedať, alebo si iba pomyslieť: „Rafael, prosím, vstúp do mňa a zbav ma všetkej nerovnováhy a negatívnych energií,“ a stane sa tak. Môžete tiež Rafaela požiadať, aby navštívil vašich blízkych a pomohol im.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: