Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144300)

Bůh v těle

Bůh v těle

Autor: Ball Martin W.
Preklad: Memfer
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Psychedelika, Sebapremena

ISBN: 978-80-8100-467-4
EAN: 9788081004674
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 204 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2016

Na sklade: 95ks
Pôvodná cena: 8.60 EUR
Naša cena: 7.74 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.86 EUR
Popis knihy:

Toto je kniha, ktorá predkladá fascinujúce názory na podstatu vesmíru, Boha, vznik života a evolúciu.
Všetko, čo zažívaš, sú len rôzne aspekty teba samého – a teda možnosť lepšie sa oboznámiť s vlastnou energiou. Toto pochopiť a akceptovať znamená prijať zodpovednosť za svoj život, za svoju realitu, za seba samého. Až tým sa človek stáva dospelým, získa vytúženú slobodu a začne žiť naozaj autenticky.
Boh nemá na prácu nič iné, len byť plne sám sebou prostredníctvom vedomých, telom vybavených bytostí. Tento sprievodca, ako knihu nazýva jej autor, vám to presvedčivo vysvetlí a ponúkne vás, aby ste si to nielen konečne naplno uvedomili, ale aj pekne užili!
Názory a skúsenosti Martina Balla sú spojené s látkami meniacimi vedomie, takzvanými entheogénmi. Časť knihy sa zaoberá možnosťami ich využitia a praktickými radami, ktoré je dobré mať na pamäti, ak chcete takýto zážitok vyskúšať.
Predovšetkým je to však kniha o tom, ako Boh postupne hľadal, vymýšľal a vytváral čoraz dômyselnejšie telá, v ktorých by sa mohlo usídliť co najvyspelejšie vedomie. Riadil sa pritom matematickými princípmi a geometriou fraktálov. Samotný Boh aj človek ako boh v tele je „energetická fraktálna bytosť“, ktorá má byť čo najautentickejšie sama sebou. Človek v  bežnom stave vedomia je vlastne zmeneným stavom Božej mysle. A človek v zmenenom stave vedomia je normálnym Božím vedomím! Zdá sa vám to príliš uletené? Prečítajte si toto nezvyčajné, avšak veľmi dobre podložené pojednanie, a pochopíte, že je to vlastne úplne logické!


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: