Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(141253)

Mladý obličej - Jak si jej udržet

Dotlač   Dotlač  

Mladý obličej - Jak si jej udržet

Autor: Tichomirova Irina
Preklad: Ivanská Jarmila
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Rozvoj tela a ducha, Zdravie

ISBN: 978-80-8100-299-1
EAN: 9788081002991
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 180 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2012, 2023

Na sklade: 113ks
Pôvodná cena: 9.99 EUR
Naša cena: 8.99 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.00 EUR
Popis knihy:

Táto kniha iste poteší nejednu dámu. Podobnú na našom trhu nenájdete: prináša totiž možnosť, ako bojovať s príznakmi starnutia a s vráskami svojpomocne, bez chirurgických zákrokov!
Bohato ilustrovaná príručka predstavuje efektívny súbor cvikov a masážnych pohybov pre kozmetický "lifting" tváre a krku. Názorné fotografie krok za krokom vám pomôžu naučiť sa, ako to robiť. Uvidíte, že pri pravidelnom cvičení budete už o pár týždňov vyzerať mladšie, pleť budete mať sviežu, pružnú a hladkú a vyrovnajú sa vám vrásky na čele, okolo očí a na krku. Omladiť a skrášliť svoju svoju tvár je určite lepšie s pomocou jednoduchého cvičenia doma pred zrkadlom, ako ísť na plastiku. Ruská autorka nám však na záver pripomína tiež to, že najdôležitejšia je aj tak vnútorná krása a láska v srdci... 
Kniha má tieto časti: úvod; pojednanie o anatómii hlavy a krku (tu sa oboznámime so svalstvom na tvári a krku); masáž a cvičenie krku; správne držanie tela a dýchanie; lifting tváre; akupresúra tváre; relaxačné cvičenia tváre; lymfodrenáž tváre; ošetrovanie pleti; opaľovanie; výživa, vitamíny a minerály; šport, zdravý spánok; pomoc pri strese.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: