Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144298)

Štíhlost bez diét a šamanský půst

Štíhlost bez diét a šamanský půst

Autor: Biritz Lisa
Preklad: Balon Stanislav
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Zdravie, Výživa, Sebapremena

ISBN: 978-80-8100-464-3
EAN: 9788081004643
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 120 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2016

Na sklade: 54ks
Pôvodná cena: 5.90 EUR
Naša cena: 5.31 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.59 EUR
Popis knihy:

Táto prevratná metóda, ktorá naozaj funguje, je založená na pravidelnom krátkom pôste. Inak môžete jesť, čo len chcete!
Autorka vychádzala zo šamanizmu. Dlho sa venovala rôznym formám duchovnej praxe, práci na sebe, snahe žiť zdravšie a šťastnejšie. Pritom zistila, že pôst je jedna z vecí spoločných takmer všetkým náboženstvám a spirituálnym cestám. Zrejme to nie je náhoda, lebo pôst, hoci sa zdá byť náročný, má množstvo dobrých účinkov po telesnej aj psychickej stránke. Pritom však nie je vôbec nutné postiť sa dlho – niekedy stačí hoci aj jeden deň. A práve to je základom metódy, vysvetľovanej v tejto knihe: pravidelne na jeden deň vynechať pevnú stravu. Podľa skúseností autorky aj iných ľudí to stačí na to, aby ste si trvale udržiavali optimálnu váhu a dobré zdravie.
Samozrejme je dôležité vedieť určité veci o tom, ako presne sa má pôst dodržiavať a čo všetko sa pri ňom deje v našom tele. Naučíte sa teda správny postup, ako sa postiť, aj veľa o pôste vo všeobecnosti. A to všetko z odborného lekárskeho hľadiska, takže celá metóda je úplne bezpečná a naozaj zdraviu aj duchu prospešná.
Veľmi dôležitou, dobrou a peknou stránkou knihy je však aj jej hlbší rozmer: pojednáva sa tu o takých zásadných témach, ako čo znamená nasýtiť svoju dušu, vnímať hojnosť života, dôverovať (sebe aj svetu) a podobne. Lebo to všetko tvorí skutočné jadro problémov s nadváhou, prejedaním sa či inými nevyrovnanými stavmi a poruchami príjmu potravy. Takže autorka vás nechce len naučiť, ako schudnúť, ale prevedie vás cestou osobnostného a duchovného rastu – dôsledkom ktorého je okrem iného aj spontánna úprava váhy.
Nájdete tu tiež viacero príjemných cvičení, ktoré sú skôr meditáciami či vizualizáciami, nápomocnými pri tvorbe plnšieho života.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: