Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(146993)

Kdo je normální a kdo ne

Pripravujeme   Novinka   26.6.2024

Kdo je normální a kdo ne

Naučte se vyhodnotit emoční zdraví těch, s nimiž se setkáváte!

Autor: Lieberman David J., Ph.D.
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Psychológia

ISBN: 978-80-8100-735-4
EAN: 9788081007354
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 192 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2024


Pôvodná cena: 10.99 EUR
Naša cena: 9.89 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.10 EUR
Popis knihy:

Táto kniha vám poskytne návod, ako vyhodnotiť, či je určitá osoba emočne stabilná, a to v priebehu niekoľkých minút. Získate nástroje, s ktorými zostavíte psychologický obraz kohokoľvek – a začať môžete hneď pri zoznámení. Nie každý človek je totiž taký super a v pohode, ako sa môže zdať. Neraz musíme s ľútosťou priznať, že keby sme si od začiatku všímali varovné signály, nikdy by sme sa s dotyčným nezaplietli. Vďaka technologickému pokroku sa neustále stretávame s novými ľuďmi, či už virtuálne, alebo tvárou v tvár. Môžeme uzatvárať obchody a nadväzovať vzťahy s partnermi na druhej strane planéty tak ľahko, ako keby s nami sedeli v jednej miestnosti. Preto posúdenie emocionálneho zdravia osôb, ktoré sa nám objavujú v živote, nebolo nikdy dôležitejšie než dnes.

Legendárny odborník na ľudské správanie vám tu predstaví postup, ako môžete seba aj svojich blízkych ochrániť pred labilnými jedincami; ako rozoznať, či už pri osobnom kontakte, online alebo cez telefón, či sa človek prejavuje normálne, neuroticky, alebo či dokonca z jeho strany nehrozí nebezpečenstvo.

Táto kniha je pre vás, ak vás niekedy napadlo: Má dotyčná/ý nejaké problémy, alebo je len náladová/ý? Je labilná/ý, alebo len trochu výstredná/ý? Je len komplikovaná/ý, alebo je naozaj narušená/ý? Je to úprimná osoba? Hrozí, že stratí nervy a vybuchne? Bude pre mňa v krízovej situácii oporou? a podobne.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: