Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144159)

Rytmy životní síly

Rytmy životní síly

Rok v rytmu životí energie

Autor: Niši Kacudzo
Preklad: Černík Martin
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia

ISBN: 978-80-8100-448-3
EAN: 9788081004483
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 248 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2016

Na sklade: 23ks
Pôvodná cena: 9.90 EUR
Naša cena: 8.91 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.99 EUR
Popis knihy:

Slávny japonský vedec a učiteľ Kacudzo Niši odhadoval, že každý z nás by sa v dokonalom súlade s prírodou mohol dožiť pri zachovaní jasnej mysle, výbornej pamäti a v dobrej fyzickej forme 140 až 160 rokov! Jeho systém bol vymyslený tak, aby ho mohol pochopiť a využiť naozaj každý jeden človek a by sa s jeho pomocou regeneroval náš organizmus ako celok.
Systém je postavený na 4 pilieroch: správnej strave, správnom spánku, správnom pohybe a správnom myslení. Skladá sa zo 6 etáp: očisty organizmu, správneho stravovania, pravidelného fyzického aj duchovného cvičenia, meditácie, pozitívneho myslenia a ďalších postupov vedúcich k rozkvetu každej osobnosti.
Táto kniha sa môže stať vaším skvelým sprievodcom po celý rok. Mesiac za mesiacom, od januára po december, v nej nájdete recepty na očistu tela aj na zdravé jedlá, meditatívne cvičenia, návody na prácu so svojimi emóciami, očistu mysle, obnovu alebo nazbieranie životnej energie, pokyny pre správne dýchanie, rôzne dôležité vysvetlenia o fungovaní alebo príčinách nedostatočného fungovania nášho organizmu, vodné procedúry, telesné cvičenie, a na záver dokonca aj pravidlá zdravého a príjemného bývania.
Je to jednoducho dôležitá príručka pre dlhý, zdravý a šťastný život!


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: