Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(143034)

Oranžová kniha

Dotlač   Dotlač  

Oranžová kniha

Meditační techniky

Autor: Osho
Preklad: Zuzana Helešicová
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Meditácia

ISBN: 978-80-8100-386-8
EAN: 9788081003868
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 192 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2014, 2023

Na sklade: 23ks
Pôvodná cena: 9.99 EUR
Naša cena: 8.99 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.00 EUR
Popis knihy:

Slávna Oshova Oranžová kniha je praktickým súborom meditácií a meditatívnych cvičení. Sú v nej vysvetlené niektoré tradičné, základné spôsoby meditácie, ale hlavne tu nájdete množstvo návodov na originálne Oshove postupy, ktoré dávajú nový rozmer bežným úkonom, pomáhajú preciťovať a uvoľňovať emócie, napĺňajú človeka energiou, alebo naopak upokojujú. Sú tu tiché a pokojné meditácie, aj meditácie založené na pohybe, zvuku a vášni.
Osho každú techniku veľmi jasne a jednoducho vysvetľuje, uvádza jej význam a do výkladu vkladá rôzne ponaučenia, vedomosti aj zaujímavosti. Kniha je prehľadne usporiadaná. Poslúži vám ako sprievodca na každý deň, aby ste mohli preskúmavať a objavovať rôzne pocity, vnemy a stavy vedomia a získať tak nový vzťah k sebe samým, k svojej existencii a k životu vôbec.


* * *


Čekání na východ slunce
15 minut před východem slunce, kdy obloha začne blednout, pozorujte nebe, jako když čekáte na milovanou osobu: napjatí a vzrušení – a přesto tiše. Sledujte, jak slunce pomalu vychází. Nemusíte na ně upřeně zírat, klidně mrkejte. Představte si, že současně něco zvolna povstává i ve vás.
Když se slunce objeví na obzoru, představte si, že ho máte uvnitř v blízkosti pupku. Slunce vychází venku před vámi a zároveň ve vás, od pupku směrem nahoru. Takto pokračujte deset minut, pak zavřete oči. Sledováním slunce na sítnici oka vznikne negativ, takže když je zavřete, uvidíte, jak září ve vás.
Tato technika na vás bude mít ohromné účinky.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: