Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(128074)

Ovlivňování reality 4 - Úprava skutečnosti

Vypredané

Ovlivňování reality 4 - Úprava skutečnosti

Autor: Zeland Vadim
Preklad: Kovářová Jana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Mágia a okultizmus

ISBN: 80-89227-56-2
EAN: 9788089227563
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 120 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2006, 2020


Pôvodná cena: 5.90 EUR
Naša cena: 5.31 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.59 EUR
Popis knihy:

Vadim Zeland popisuje úžasnú, účinnú techniku, umožňujúcu ovplyvňovať život a osud podľa vlastnej vôle. To, čo si želáte, môžete dostať! 
Podstata spočíva v novom pohľade na usporiadanie nášho sveta. Žijeme vo vesmíre, kde paralelne existujú rôzne možnosti, z ktorých si vyberáme vždy tú, ktorú práve prežívame. Naše voľby však môžeme meniť a prechádzať tak z jednej roviny zážitkov a skúseností do celkom inej – stačí dodržať určité podmienky.   
Tento diel je o tom, ako si vyberať práve také zážitky a skúsenosti, aké chceme. V bežnom živote plynú udalosti vlastným tempom bez ohľadu na to, či to tak chceme, alebo nie. Z tejto zdanlivo nevyhnutnej „osudovosti“ však existuje cesta von. Treba len precitnúť zo stavu snenia, v ktorom bežne fungujeme bez toho, aby sme tušili, že ide o snenie, o akúsi zrkadlovú ilúziu. Ak začneme fungovať bdelo a vedome si zvolíme z existujúcich scenárov všetkých možných udalostí, začnú sa diať neuveriteľné veci...
Autor uvádza množstvo príkladov a podrobne vysvetľuje, ako máme rozmýšľať, konať a rozprávať, aby sme žili tak, ako chceme. Používa pritom svoje vlastné pojmy, termíny a metafory, aby čitateľovi čo najlepšie priblížil tento nový spôsob fungovania v našom svete.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: