Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(123356)

Ovlivňování reality 2 - Šum ranních hvězd

Ovlivňování reality 2 - Šum ranních hvězd

Autor: Zeland Vadim
Preklad: Kovářová Jana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Mágia a okultizmus

ISBN: 80-89227-10-4
EAN: 9788089227105
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 190 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2006, 2019

Na sklade: 4ks
Pôvodná cena: 8.20 EUR
Naša cena: 7.38 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.82 EUR
Popis knihy:

V prvej časti sme sa oboznámili s tým, prečo väčšina z nás zažíva v živote oveľa viac toho, čo nechce, ako toho, čo chce. Druhý stupeň transurfingu sa už naopak zameriava na to, čo chceme. 
Prečo sa ľuďom bežne túžby a sny neplnia? Treba totiž vedieť, ako správne formulovať „objednávku“. Druhá časť knižnej série o transurfingu je plná dôležitých vysvetlení aj konkrétnych praktických rád, ako postupovať, aby sa vám začalo zhmotňovať to, čo chcete. Začína zámerom – základným stavebným kameňom ovplyvňovania reality. Vadim Zeland vám vysvetlí, ako zámer naozaj pôsobí a ako treba so zámerom pracovať. Zámer pritom nie je len jednoduché uplatnenie vedomej vôle, je to skôr výsledok jednoty našej duše a rozumu. Keď pochopíte tieto jemnejšie nuansy tvorby reality, postúpite ďalej: naučíte sa uplatňovať vizualizáciu a predstavivosť, správne si stanovovať ciele, vyberať si, čo chcete, a čoraz viac hrať podľa vlastných pravidiel.
Každá kapitola má na konci prehľadné zhrnutie najdôležitejších myšlienok a princípov. 

 

Ukážka: Lze rozlišit tři formy přání. První formou je silné přání, jež přechází do pevného úmyslu mít, a tedy jednat. Tehdy se přání vyplní. Potenciál přání se přitom rozptyluje, poněvadž se jeho energie spotřebovává na jednání. Ve druhém případě jde o nečinné toužebné přání, které představuje nadbytečný potenciál; spotřebovává energii toho, kdo se souží, anebo přitahuje rozličné nepříjemnosti. Jako nejzákeřnější se jeví třetí forma, kdy intenzivní touha přechází v závislost na daném objektu, jež provokuje reakci rovnovážných sil. V takové situaci padají prohlášení typu: „Jestliže to dosáhnu, má situace se značně zlepší.“ „Jestliže to nedosáhnu, můj život ztratí smysl.“ „Jestliže to dostanu, bude to moc dobré.“ „Pokud to nedostanu, bude to velmi špatné.“Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: