Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(106762)

Karmické vztahy

Dotlač   Dotlač  

Karmické vztahy

Autor: Schulman Martin
Preklad: Šestáková Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Astrológia

ISBN: 80-88913-90-X
EAN: 9788088913900
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 190 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2002, 2022

Na sklade: 47ks
Pôvodná cena: 9.60 EUR
Naša cena: 8.64 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.96 EUR
Popis knihy:

Čo je to vlastne karmická astrológia? Je to prístup k výkladu horoskopu, ktorý vníma život ako súbor určitých špecifických úloh, ktoré sa má naša duša naučiť, aby urobila posun vo vývoji. Preto aj v prípade ľúbostného vzťahu ako interakcie energií medzi dvoma ľuďmi vidí Schulman v prvom rade lekcie a príležitosti, ktoré si dve duše navzájom poskytujú. 
V prvej časti knihy autor rozoberá podstatu vzťahu muža a ženy a lásky ako takej. Vysvetľuje princíp "animy a anima", ich prenosu a projekcií; rôznych úloh či vzorov, do ktorých sa v rámci našich vzťahov dostávame, často nevedome. Zamýšľa sa nad otázkou osobného rastu a duchovného vývoja, ktorý by mal byť cieľom aj prirodzeným dôsledkom každého vzťahu, ktorý sa nás nejakým spôsobom dotkne.
Jadro knihy tvorí postupný výklad všetkých možných planetárnych aspektov, k akým môže dôjsť pri porovnaní horoskopov dvoch osôb. Veľmi zaujímavým a jedinečným prvkom pritom je, že Schulman rozlišuje medzi planétami muža a ženy. Každý aspekt je teda interpretovaný dvakrát: napr. Slnko muža a Mesiac ženy, a potom naopak. Ako už bolo povedané, interpretácia jednotlivých aspektov sa zameriava najmä na to, čo v zúčastnených osobách vyvolávajú na hlbokej citovej a karmickej úrovni. 
Na záver uvádza a rozoberá príklad zo života (slávnu hereckú dvojicu Elizabeth Taylor a Richard Burton).


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: