Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5700480)

Šungit drť Rusko/ 200 g

Vypredané

Šungit drť Rusko/ 200 g

Šírka: 115 mm
Výška: 125 mm


Dodávateľ: SILVIO-KAMEŇ A ZDRAVIE
Druh tovaru: Šungit
Oblasť použitia: Harmonizácia, Proti stresu, Vitalita, Štítna žlaza
Vyhotovenie: Šungitová drť, Šungit, Kremeň

Krajina pôvodu: Rusko


Pôvodná cena: 5.90 EUR
Naša cena: 5.31 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.59 EUR
Popis doplnkového tovaru:

ŠUNGIT DRŤ - 90% + hornina10% + kremeň/pyrit

 

Tiež sa mu hovorí čierny diamant. Dodnes nie istý jeho pôvod. Sú teórie, že je to pozostatok z obrovského meteoritu, rozpad planéty Faethon, alebo je to kameň sedimentárneho pôvodu z mikroorganizmov pravekého mora, vulkanicko - tektonický spojený s veľkou erupciou Slnka.

Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, hustotou, chemickou stabilitou. Má vynikajúcu elektrickú vodivosť. Základom šungitu je uhlík, takisto ako u diamantu a grafitu, líši sa len svojou štruktúrou. Molekuly sú podobné futbalovej lopte a nazývajú se FULLERENY – je to iný typ molekulárnej formy uhlíka. Šungit je jediný nerast na Zemi, ktorý obsahuje tieto fullereny.

 

Pochádza z jediného miesta na svete, z Ruska oblasť Karélia, neďaleko hraníc s Fínskom. 

 

Pomerne často sa stretávam s otázkou ako dlho Šungit používať. Sú názory, že po dvoch rokoch kameň Šungitu musíte vyhodiť, lebo stráca na svojej liečivej sile. Pokiaľ používate Šungit kameň tromel, alebo drť či surovinu, je dôležité sa o tento kameň starať, aby ste ho nemuseli po dvoch rokoch „vyhodiť“. Šungit je cca 2 miliardy rokov starý kameň, jeho liečivá sila sa nevytratí po dvoch rokoch používania.

 

Použitie šungitu:

Na pitie: Šungit umyte pod tečúcou vodou a dajte ho do džbánu s pitnou vodou. Už po 1 hod pôsobenia Šungitu, môžete vodu piť. Najlepšie je nechať Šungit vo vode 3-4 hod, najviac 15 hod. Predtým ako ho znova použijete, môžete ho dať nabiť na 2-3 hod (nemusíte to robiť zakaždým použitím). Nabíjajte ho na Slnku, alebo dennom svetle. Môžete ho dať nabiť aj ku krištáľovej drúze (horský krištáľ).

Starostlivosť: Pokiaľ používate Šungit ako odrušovač, pohlcovač elektrosmogu a na neutralizovanie silných, škodlivých geopatogénnych zón a máte ho položený v priestore, je dobré ho dať raz za týždeň na celú noc do vody (pyramídy, gule, tromlované kamene a iné). Šungit má „rád“ vodu. Ráno Šungit vyberte a dajte ho na niekoľko hodín nabiť na Slnko, alebo denné svetlo.

„Panenská očista“: Dajte ho do zeme na tri dni, potom umyte pod tečúcou vodou a nechajte nabiť na Slnku.

Raz za 6 mesiacov ho nechajte zregenerovať a na noc ho dajte do slanej vody.

 

Na liečenie: Šungit, ako aj iné minerály a polodrahokamy, ktoré používame na liečenie a vkladáme do nich naše emočné stresy, choroby a nečistoty nášho okolia, potrebujú tiež starostlivosť. Občas do nich vložíme viac „bolesti“ ako dokážu kamene uniesť a vtedy, keď nie sú včas kamene odobraté a nabité, vzniknú na ňom praskliny, alebo zmenia farbu, prípadne nám vrátia negatívnu energiu naspäť.

 

Jeho liečive účinky:

- Voda zo šungitu lieči choroby srdca a pečene, pankreas, obličky, žalúdok a zápal žlčníka, alergie, anémie, reumatizmus.

- Čistí a absorbuje z vody ťažké kovy, železité prísady, organické zlúčeniny a mikróby.

- Používa sa aj v kozmetike a pitím tejto vody sa zbavujeme aj psychických záťaží.

- Pre náš organizmus, zdravie aj psychiku je veľmi dôležitá kvalita vody, šungitová voda je, ako keby ste pili filtrovanú vodu s liečivými účinkami. Môžete ju piť dlhodobo.

- Ako priestorový žiarič / výrobky zo šungitu / absorbuje elektrosmog a negatívnu energiu, vytvára ochranný štít.


Odporučiť priateľom:


Vypredaný produkt:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: