Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1712)

*Šambhala

B kategória  

*Šambhala

Tajemství duchovní říše

Autor: LePage Victoria
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Záhady a zaujímavosti, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-678-4
EAN: 9788081006784
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 272 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2021

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 12.90 EUR
Naša cena: 9.03 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 3.87 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

V neznámych končinách neďaleko Tibetu leží rajské miesto, kde vládne najvyššia múdrosť a neopísateľný kľud a mier. Volá sa Šambhala (môžeme sa stretnúť aj s označením Šangrila). Toto mýtické kráľovstvo rozohňovalo fantáziu výskumníkov, ktorí sa rozhodli zmocniť sa jeho tajomstva. Kniha odkrýva pozadie celej legendy a predstavuje Šambhalu ako skutočné miesto, otvorené všetkým, ktorí majú čisté srdce. V prvej časti sa dozviete, ako súvisí Šambhala s tibetským budhizmom a tantrou; čo je 9-stupňová hora Meru, os sveta, magický indiánsky kruh, sila kundaliní, univerzálne energetické pole; ďalej o astrálnom cestovaní, svetových cykloch, kálačakre a tajnom duchovnom spolku ľudstva. V druhej časti sa oboznámite so Stromom života, s legendou o Isis a Osiridovi, so svetovou osou, s civilizáciou Atlantídy a Hyperborejcov, so záhadou UFO, s procesom duchovného vývoja ľudstva a s hľadaním lásky, čistoty a nového modelu sveta.


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF)

Odporučiť priateľom: