Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(146829)

Posvátná geometrie

Novinka   Novinka  

Posvátná geometrie

Klíč k odhalování dokonalého plánu Stvoření

Autor: Ruland Jeanne
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia

ISBN: 978-80-8100-718-7
EAN: 9788081007187
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 136 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2023

Na sklade: 64ks
Pôvodná cena: 8.99 EUR
Naša cena: 8.09 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.90 EUR
Popis knihy:

Život predstavuje zoskupenie geometrických energetických polí. Tieto energetické polia sa môžu meniť. Práca s posvätnou geometriou vedie k tomu, že energia môže nerušene prúdiť.

Keď udržíme pozornosť nejaký čas zameranú na dokonalé formy Stvorenia, všetko sa vyladí, očistí a obnoví; umožní sa nástup životnej sily a stimulujú sa samoliečebné sily. To znamená liečenie za pomoci svetla Stvorenia, za pomoci posvätnej geometrie.

Práca s posvätnou geometriou je metóda, ktorú môžeme využiť pri liečení a osobnej transformácii; na navodenie súladu a rovnováhy; a vôbec vo všetkých oblastiach života, ktoré chceme formovať. Kniha je plná praktických cvičení a návodov. Geometria je totiž jazykom božskej povahy a tvorivosti. Keď pracujeme s posvätnou geometriou, pracujeme so svetlom Stvorenia.

Nájdete tu zaujímavé vysvetlenie rôznych geometrických útvarov, ako je dvanásťsten, dvadsaťsten, osemsten, šesťsten, štvorsten, päťcípa hviezda, pyramída, guľa, Kvet života, Merkaba, anch a kríž. Základom sú takzvané platónske telesá, na ktorých stojí celá hmotná realita.

Kniha je plná praktických cvičení a návodov (napr. Budovanie zlatého stĺpu svetla).


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: