Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144275)

Liečenie duše

Vypredané

Liečenie duše

Autor: Osho
Preklad: Kneblová Radka
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Cvičenie (tel., mentálne), Liečenie, Meditácia, Sebapremena, Rozvoj tela a ducha

ISBN: 978-80-8100-458-2
EAN: 9788081004582
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 160 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2016, 2022


Pôvodná cena: 7.99 EUR
Naša cena: 7.19 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.80 EUR
Popis knihy:

Každá Oshova kniha pôsobí nesmierne oslobodzujúco. Jeho rady aj vysvetlenia rôznych problémov sú netradičné, ale účinné. 
V tejto publikácii predkladá bohatý súbor meditácií a zaujímavých, občas nezvyčajných cvičení pre duchovný rast, osobný rozvoj, uzdravenie a odstránenie stresu.
Je to kniha vyslovene praktická a liečivá. Má slúžiť na uvedomovanie si seba samého, na dosiahnutie fyzickej aj duševnej pohody. Je tu liek na všetko: od bolesti hlavy cez depresiu, stres či nespavosť až po pomoc pri skoncovaní s fajčením a podobne. „Liečba“ je rozdelená tematicky: uvoľnenie; problémy hlavy, mysle aj srdca; sebapoznanie; jasný pohľad; ovládanie nálad; sexualita a vzťahy; prepojenie tela a mysle; pokoj; vnútorná rovnováha. 
Tieto postupy sú jednoduché a nenáročné na čas a miesto. Môžete ich robiť doma aj v práci, ráno i večer, sami alebo s partnerom. Vyskúšajte a uvidíte, že väčšina problémov sa dá zvládnuť rýchlo a jednoducho! 


Viaceré rady a cvičenia, ktoré Osho odporúča, sú netradičné: Ak ste smutní alebo depresívni, poriadne sa nahnevajte! Ak si neviete rady s fajčením, pokojne nejaký čas fajčite tak veľa, koľko len zvládnete. Vo vzťahoch dajte priechod negatívnej energii. Buďte pozorní a všímaví. Tancujte ako strom. Dýchajte ako pes. Naplňte sa slnkom. Usmievajte sa. Prijmite všetko záporné. Desať minút traste celým telom a uvoľňujte svoju sexuálna energiu. Vedome držte priateľa za ruku...


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: