Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144255)

Nepristúp na kompromisy

Nepristúp na kompromisy

Ako v yjednávať, aby ste férovým spôsobom, ale bez zbytočných obetí, dosiahli, čo chcete

Autor: Voss Chris, Raz Tahl
Preklad: Bajaníková Miroslava
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EASTONE BOOKS
Kategória: Psychológia všeobecná, Military

ISBN: 978-80-8109-300-5
EAN: 9788081093005
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 258 strán, 145 x 205
Rok vydania: 2016

Na sklade: 14ks
Pôvodná cena: 13.99 EUR
Naša cena: 11.89 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 2.10 EUR
Popis knihy:

„Máme vášho syna a chceme osem miliónov. Ak ich nedostaneme, zomrie.“ Nikdy ste si nemysleli, že by sa to mohlo stať práve vám. Možno ste majstrom v asertívnom vyjednávaní, jednoznačným víťazom obchodných rokovaní či slovných prestreliek s kolegami alebo životným partnerom, teraz však viete, že vyjednávanie, v ktorom ide skutočne o život, nezvádnete.

 

Chris Voss sa v podobných situáciách ocital pravidelne. Ako člen špeciálneho tímu FBI a expert na medzinárodné vyjednávania sa zúčastňoval na záchrane rukojemníkov v Spojených štátoch, na Strednom východe, Filipínach či Haiti. Teóriu vyjednávania skúmal celý svoj život, poznatky testoval v praxi a zhrnul ich do nových a komplexných pravidiel, vďaka ktorým nekompromisne, ale slušne a bez zbytočných prestreliek či obetí, dosiahnete všetko, čo chcete, či už je to zníženie nájmu, keď vám ho práve zvýšili, záchrana vlastnej firmy pred špekulantom či odkúpenie výnosnej nehnuteľnosti.
Chris vám ukáže správne techniky, konkrétne slovné spojenia či jednotlivé kroky postupovania v situáciách, keď nestačí asertívny boj o presadenie vlastného záujmu, ale nevyhnutne (a nenásilne) musíte zmeniť správanie a postoj druhej strany.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: