Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(140388)

Mysl léčí tělo

Vypredané

Mysl léčí tělo

Autor: Hamilton David R.
Preklad: Kuhn Martin
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Alternatívna medicína, Liečenie, Zdravie

ISBN: 978-80-8100-228-1
EAN: 9788081002281
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 336 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2011


Pôvodná cena: 11.90 EUR
Naša cena: 10.71 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.19 EUR
Popis knihy:

Kniha rozoberá moc vizualizácie a pozitívneho myslenia v súvislosti so zdravím. Autor predstavuje revolučnú metódu tzv. kvantového liečenia, ktorá umožňuje meniť sa už na úrovni atómov! Vysvetľuje, ako sa dá využívať imaginácia a riadené myslenie v boji s bolesťou či chorobou, a rozpráva inšpirujúce skutočné príbehy ľudí, ktorí sa sami vyliečili. Najzaujímavejším prínosom tejto publikácie je abecedný zoznam rôznych zdravotných problémov s konkrétnymi návodmi, čo si pri nich predstavovať, aby zmizli.

 

V úvodnej časti autor podrobne a odborne vysvetľuje, ako spolu súvisia a vzájomne sa ovplyvňujú procesy prebiehajúce v našom mozgu, v našom tele a v našom živote. Zameriava sa na placebo, čiže účinok liekov preto, lebo im veríme. Uvádza množstvo zaujímavých informácií a príkladov z vedeckého výskumu a medicínskej praxe. Fascinujúce je napríklad tvrdenie podložené experimentálnymi dôkazmi, že pozitívne predstavy vedú k mikroskopickej zmene štruktúry mozgu. Jedná sa o proces, ktorý vyvoláva skutočné biochemické zmeny, nie len subjektívne príjemné pocity. Myseľ naozaj dokáže prostredníctvom vizualizácie takmer bezprostredne formovať hmotu.
Po úvodnej teoretickej časti knihy nasleduje časť praktická. V nej vás autor naučí konkrétne využívať dva hlavné mentálne prostriedky: liečivé predstavy, ktoré sú ako filmové scény, kde ste vy hlavnou postavou, a afirmácie – pozitívne výroky, ktoré si napíšete a pravidelne hovoríte (nahlas alebo v duchu). Navyše sú v knihe uvedené skutočné príbehy ľudí, ktoré autorovo učenie názorne približujú. Jedná sa o príbehy ľudí, ktorí boli chorí (nádory, cukrovka, srdcové problémy, ťažký úraz...) a pomohli im uvedené metódy. V nich sa podrobne rozoberá, čo presne pacienti robili a prečo to fungovalo.
Poslednou časťou knihy je abecedne zoradený zoznam chorôb a ťažkostí (nie len fyzických, ale aj psychických, ako napríklad stres či depresia), ku ktorým sú uvedené presné pokyny, čo konkrétne si pri nich treba predstavovať, aby sa daný stav vyliečil alebo aspoň zmiernil. Práve táto časť robí z knihy Mysl léčí tělo unikátnu príručku pre každého, kto sa nechce poddať chorobe alebo si pripadať vydaný na milosť a nemilosť doktorom. Vezmite svoj stav do svojich rúk, alebo aspoň zo zvedavosti vyskúšajte zaujímavé, príjemné a v podstate aj zábavné metódy z tejto knihy! 


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: