Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(106689)

Čchi-kung Čung-jüan 1 - Spodní tan-tchien

Vypredané

Čchi-kung Čung-jüan 1 - Spodní tan-tchien

Autor: Ming-tchang Sü, Martynovová Tamara
Preklad: Baslová Marie
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Rozvoj tela a ducha, Cvičenie (tel., mentálne)

ISBN: 978-80-88913-88-8
EAN: 9788088913887
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 380 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2013, 2018


Pôvodná cena: 14.20 EUR
Naša cena: 12.78 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.42 EUR
Popis knihy:

Čchi-kung patrí k systémom čínskych zdravotných cvičení, ktoré sú na Západe čoraz populárnejšie. Ich mnohoúrovňový účinok je ohromný. Táto kniha obsahuje jednak podrobný návod na cvičenie (s ilustračnými čb fotografiami), jednak popisuje liečebné účinky a postupy. Nájdete tu aj kresby energetických dráh v tele človeka a množstvo dôležitých informácií a rád.

Čchi-kung je staré čínske umenie ozdravenia a autoregulácie, spôsob myslenia, metóda energeticko-informačnej výmeny s okolitým svetom a vesmírom. Čung-jüan čchi-kung zahŕňa prvky rôznych škôl, ale pritom nie je ovplyvňovaný náboženstvom, politikou a ani žiadnou ideológiou. Tento smer sa vzťahuje k vyšším úrovniam čchi-kungu a je komplexným systémom vedomostí a metodík, ktoré umožňujú preniknúť do sféry neobyčajných možností, poznať sám seba, porozumieť usporiadaniu sveta, uvedomiť si svoje miesto v ňom a svoje úlohy.

Úryvok: Existují dvě cesty, jak zvýšit vlastní energii. První využívá konkrétní cvičení, umožňující přijímat energii bezprostředně z okolního prostředí. Už znáte nejefektivnější cvik z této kategorie – Velký strom. Druhá cesta spočívá v tom, že budeme generovat energii uvnitř vlastního organismu nebo něco přetvářet v energii. Nyní se podíváme právě na takovýto způsob „výroby energie“. Budeme se věnovat přetváření energie z hutné struktury ťing do jemnější formy čchi. Tento proces se podobá proměně železné rudy v kvalitní kov. Jak zjistíme sami, zda máme dostatek energie? Už jsme hovořili o tom, jak barva půlměsíčků na nehtech souvisí s kvalitou a množství energie. Ale jak to poznáme podle subjektivního stavu a vlastních vjemů? Zimomřivost vypovídá o nedostatečném množství energie a její špatné kvalitě. Při nadbytku energie je člověku naopak horko.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: