Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5701341)

Kameň - Pyrolusit Maroko

Kameň - Pyrolusit Maroko

Šírka: 50 mm
Výška: 30 mm


Dodávateľ: PERLA
Druh tovaru: Minerál a polodrahokam
Oblasť použitia: Ochrana, Očista, Proti zlým silám
Vyhotovenie: Polodrahokam, Minerál

Krajina pôvodu: Maroko

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 7.36 EUR
Naša cena: 6.62 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.74 EUR
Popis doplnkového tovaru:

Pyrolusit má schopnosť transformovať alebo reštrukturalizovať energie. Jedná sa o kameň schopný naprávať poruchy energií a pretvárať nerovnováhu na telesnej, duševnej a rozumovej úrovni.

 

Pyrolusit je mimoriadne užitočný kameň, keď ho umiestnite v priestore, kde žijete alebo meditujete. Odstraňuje negatívne energie a odráža duševné útoky zo strany iných ľudí tým, že posilní vašu auru. Bráni mentálnej manipulácii. Svojou struktúrou je jemný, tak ho noste pri sebe iba ak musíte tráviť čas s niekým, kto by nad vami mohol mať moc.

 

V duševnom živote zaisťuje pyrolusit sebadôveru, optimizmus a odhodlanie. Tento húževnatý kameň sa dostáva až na dno problémov a ponúka prostriedky na ich transformáciu. Dokáže poskytnúť podporu počas celkovej duševnej liečby vrátane tej, ktorá sa týka minulých životov či vyrovnávania citovej nerovnováhy a uvoľňovania blokov emocionálneho tela.

 

Na citovej rovine má pyrolusit silu zmeniť vzťahy a uviesť ich do rovnováhy. Dokáže pomôcť pri premene negatívnych očakávaní na pozitívne.


Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: