Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1255)

*Uzdravení karmy

B kategória  

*Uzdravení karmy

O životě, osudu a zdraví

Autor: Malachov Gennadij
Preklad: Kramlová Anděla
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Duchovné učenia, Liečenie, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 80-89115-97-7
EAN: 9788089115976
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 180 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2005

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 8.20 EUR
Naša cena: 4.10 EUR
Zľava: 50.00 %
Ušetríte: 4.10 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Karma je jedným z najčastejšie používaných, ale aj najsprofanovanejších termínov. Toto slovo vyvoláva v našom vedomí niečo, čo je osudové, väčšinou však v negatívnom zmysle – čosi ako ťažký osud alebo nahromadená negatívna energia, ktorá pôsobí v našom živote. Aká je však úloha človeka vo vytvorenej karme? Dá sa s karmou nejako pracovať, a ak áno, ako? Aké druhy karmy existujú? Na všetky tieto aj ďalšie otázky odpovedá známy ruský liečiteľ a konštatuje, že je potrebné chápať karmické zákony aj s nimi pracovať. Návod na to je hlavným obsahom aj zmyslom tejto knihy. Úryvok: Nyní se zastavíme u jiných typů hříchu a karmy. Protože člověk nemá nic vlastního (je jako buňka v organizmu), je zodpovědný za vykonání práce v určité kvalitě, před vesmírem je zodpovědný za to, jak využil svoji duši a životní energii, čemu obětoval svůj život, jak pracovalo jeho vědomí, jak se staral o svoje fyzické tělo a jaký byl jeho vztah k Zemi. Jedním z nejtěžších hříchů člověka je nesprávné využití vlastní duše. Jestliže člověk prodá duši, hazarduje s ní, nebo ji dokonce ztratí, dopustil se závažného hříchu. Hřích vzniká tehdy, jestliže člověk podlehne pokušení. Dalším závažným hříchem je odejmutí duše jiné bytosti. K hříchům řadíme také špatnou péči o živé duše, zvláště o duše svých bližních a nemohoucích příbuzných. Plody vlastního egoizmu člověk sklidí až ve stáří a v dalším životě hned v období dětství.Odporučiť priateľom: