Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5700557)

Šungit 100% - Kameň

Znovu v ponuke  

Šungit 100% - Kameň

Rozmery cca: 4cm x 3cm x 1,3cm / 15gDodávateľ: SILVIO-KAMEŇ A ZDRAVIE
Druh tovaru: Šungit
Oblasť použitia: Srdce, Pečeň, Žalúdok, Alergia
Vyhotovenie: Šungit


Na sklade: 12ks
Pôvodná cena: 5.60 EUR
Naša cena: 5.04 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.56 EUR
Popis doplnkového tovaru:

 

Rozmery cca: 4cm x 3cm x 1,3cm

100% šungit je čierny kameň s kovovým leskom, tiež sa mu hovorí čierny diamant. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, hustotou, chemickou stabilitou. Má vynikajúcu elektrickú vodivosť. Základom šungitu je uhlík, takisto ako u diamantu a grafitu, líši sa len svojou štruktúrou.

 

Molekuly sú podobné lopte (futbalovej) a nazývajú sa FULLERENY – je to iný typ molekulárnej formy uhlíka. Šungit je jediný nerast na Zemi, ktorý obsahuje tieto fullereny. Kameň tromel alebo drť šungit, je svojím zložením väčšinou s 90% šungit a z 10 % ho tvorí kremeň a pyrit. Preto je 100% šungit vzácnejší. Tento kameň je starý dve miliardy rokov. Pochádza z jediného miesta na svete, z Ruska oblasť Karélia, neďaleko hraníc s Fínskom. Dodnes nie istý jeho pôvod, sú teórie, že je to pozostatok z obrovského meteoritu.

 

Starostlivosť o Šungit:

Na pitie: Šungit umyte pod tečúcou vodou a dajte ho do džbánu s pitnou vodou. Už po 1 hodine pôsobenia Šungitu,  môžete vodu piť.  Najlepšie je nechať Šungit vo vode 3-4 hod, najviac 15 hodín. Predtým ako ho znova použijete, môžete ho dať nabiť na 2-3 hod (nemusíte to robiť zakaždým použitím). Nabíjajte ho na Slnku, alebo dennom svetle. Môžete ho dať nabiť aj ku krištáľovej drúze (horský krištáľ).

Šungitové filtre používajte podľa návodu od výrobcu. Doporučuje sa raz za dva mesiace ho na namočiť do roztoku z jedlej soli, tým sa obnovia jeho regeneračné schopnosti.

Energetické, priestorové žiariče: Pokiaľ používate Šungit ako odrušovač, pohlcovač elektrosmogu a na  neutralizovanie silných, škodlivých geopatogénnych zón a máte ho položený v priestore, je dobré ho dať raz za týždeň na celú noc do vody ( pyramídy, gule, tromlované kamene a iné). Šungit má „rád“ vodu. Ráno Šungit vyberte a dajte ho na niekoľko hodín nabiť na Slnko, alebo denné svetlo.

„Panenská očista“: Dajte ho do zeme  na tri dni, potom umyte pod tečúcou vodou a nechajte nabiť na Slnku.

Raz za 6 mesiacov ho nechajte zregenerovať a na noc ho dajte do slanej vody.

 

Na liečenie: Je prirodzené že Šungit vo svojom prostredí, kde má dostatok vlhkosti a nezanáša sa nečistotami, vydrží a udrží si svoje liečivé účinky pravdepodobne ďalšiu miliardu rokov, ako ten ktorý  používate doma. Pri správnom čistení a nabíjaní vám však vydrží minimálne niekoľko rokov…

Šungit, ako aj iné minerály a polodrahokamy, ktoré používame na liečenie a vkladáme do nich naše emočné stresy, choroby a neutralizujú negatívne vibrácie, nečistoty nášho okolia, potrebujú našu starostlivosť. Občas do nich vložíme viac „bolesti“ ako dokážu kamene uniesť a vtedy, keď nie sú včas kamene odobraté a nabité, vzniknú na ňom praskliny, alebo zmenia farbu, prípadne nám vrátia negatívnu energiu naspäť.

 

Jeho liečive účinky:

- Voda zo šungitu lieči choroby srdca a pečene, pankreac, obličky, žalúdok a zápal žlčníka, alergie, anémie, reumatizmus.

- Čistí a absorbuje z vody ťažké kovy, železité prísady, organické zlúčeniny a mikróby.

- Má absorčné schopnosti, čistič vody s baktericídnymi schopnosťami.

- Používa sa aj v kozmetike a pitím tejto vody sa zbavujeme aj psychických záťaží.

- Pre náš organizmus, zdravie aj psychiku je veľmi dôležitá kvalita vody, šungitová voda je, ako keby ste pili filtrovanú vodu s liečivými účinkami. Môžete ju piť dlhodobo.

- Ako priestorový žiarič / výrobky zo šungitu / absorbuje elektrosmog a negatívnu energiu, vytvára ochranný štít.


Odporučiť priateľom: