Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5500801)

Vonné tyčinky - Ragini todi / JASMÍN, SANTÁL, TROPICKÉ OVOCIE

Novinka  

Vonné tyčinky - Ragini todi / JASMÍN, SANTÁL, TROPICKÉ OVOCIE

JASMÍN, SANTÁL, TROPICKÉ OVOCIE

Šírka: 60 mm
Výška: 240 mm


Dodávateľ: RYMER
Druh tovaru: Vonné tyčinky - India meditácia
Oblasť použitia: Meditácia, Harmonizácia, Proti stresu
Vyhotovenie: 100% prírodné produkty, Vzácne dreviny, Prírodné suroviny

EAN: 809581213478
Krajina pôvodu: India

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 4.10 EUR
Naša cena: 3.69 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.41 EUR
Popis doplnkového tovaru:

RAGINI TODI / JASMÍN, SANTÁL, TROPICKÉ OVOCIE

Vôňa: Exotický ovocná, zmyselná.

Ponúkame vám nesmierne zaujímavé a vysoko kvalitné tyčinky indického typu vyrobené ručne firmou Ramakrishnananda. Ide o jedinečnú alternatívu k indickým tyčinkám, sú starostlivo pripravené z tých najlepších vonných látok na svete, podľa starodávnych receptúr z vybraných bylín, kvetov, živíc, prírodných esenciálnych olejov a čistého santalového dreva. Máte tu jedinečnú možnosť ponoriť sa do omamných, jemne noblesných, vyvážených a harmonizujúcich vôní so zamatovými, láskavo pokojnými a zmysluplnými tónmi spirituálnej Indie. To všetko so zárukou 100% prírodného zloženia, bez pridania syntetických zložiek či zneužívania detskej a ženskej pracovnej sily bez náležitého ohodnotenia.
Todi - Ragini Todi je personifikáciou starej védickej melódie, kedy krásna mladá žena prežíva nenaplnenú lásku, zanevrie na ľudský svet a hrou na svoj nástroj očarí srdce jeleňa a antilopy.

Vôňa tyčiniek v sebe nesie očarujúce tóny tropického ovocia spoločne so zmyselnými dotyky jazmínu.

Zapaľujte pre vytvorenie harmonickej a vyrovnanej atmosféry, ak chcete podporiť meditáciu, jogu či iné cvičenia, zvýšiť svoju citlivosť k jemným energiám, odstrániť psychické blokády, nervozitu či stres, počúvať hudbu, venovať sa literatúre. Tiež pre zvýšenie príťažlivosti, vytvorenie romantického a milostného prostredia.

Tyčinku zapáľte a vložte do špeciálneho stojana. Nenechávajte horiace tyčinky v blízkosti horľavých predmetov a nechajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu.


Odporučiť priateľom: