Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5500800)

Vonné tyčinky - Ragini Gaudmalhar / JASMÍN, KÁFOR, PANDÁN

Novinka  

Vonné tyčinky - Ragini Gaudmalhar / JASMÍN, KÁFOR, PANDÁN

JASMÍN, KÁFOR, PANDÁN

Šírka: 60 mm
Výška: 240 mm


Dodávateľ: RYMER
Druh tovaru: Vonné tyčinky - India meditácia
Oblasť použitia: Meditácia, Harmonizácia, Proti stresu
Vyhotovenie: 100% prírodné produkty, Vzácne dreviny, Prírodné suroviny

EAN: 809581213416
Krajina pôvodu: India

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 4.10 EUR
Naša cena: 3.69 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.41 EUR
Popis doplnkového tovaru:

RAGINI GAUDMALHAR / JASMÍN, KÁFOR, PANDÁN

Vôňa: kompozícia vône kvetov jazmínu a Pandan, s chladnými dotykmi Gáfru.

Ponúkame vám nesmierne zaujímavé a vysoko kvalitné tyčinky indického typu vyrobené ručne firmou Ramakrishnananda. Ide o jedinečnú alternatívu k indickým tyčinkám, sú starostlivo pripravené z tých najlepších vonných látok na svete, podľa starodávnych receptúr z vybraných bylín, kvetov, živíc, prírodných esenciálnych olejov a čistého santalového dreva. Máte tu jedinečnú možnosť ponoriť sa do omamných, jemne noblesných, vyvážených a harmonizujúcich vôní so zamatovými, láskavo pokojnými a zmysluplnými tónmi spirituálnej Indie. To všetko so zárukou 100% prírodného zloženia, bez pridania syntetických zložiek či zneužívania detskej a ženskej pracovnej sily bez náležitého ohodnotenia.
Ragini Gaudmalhar - táto vonná tyčinka nám vytvára pocit romantiky, zmyselnosti a lásky. Majstrovsky vytvorená kompozícia vône kvetov jazmínu a Pandan, s chladnými dotykmi gáfru prináša typický dotyk vibrácií Ragini gaudmalhar, živé melódie, po polnoci prichádza dlho očakávaný monzúnový dážď, ktorý napĺňa nočný vzduch svojou milostnou romantikou, navodzujúc ľahko hravý a konverzačný tón lásky.

Zapaľujte pre vytvorenie harmonickej a vyrovnanej atmosféry, ak chcete podporiť meditáciu, jogu či iné cvičenia, zvýšiť svoju citlivosť k jemným energiám, odstrániť psychické blokády, nervozitu či stres, počúvať hudbu, venovať sa literatúre. Tiež pre zvýšenie príťažlivosti, vytvorenie romantického a milostného prostredia.

Tyčinku zapáľte a vložte do špeciálneho stojana. Nenechávajte horiace tyčinky v blízkosti horľavých predmetov a nechajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu.


Odporučiť priateľom: