Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(3800004)

Karty - Rider Waite Tarot /standard/

Vypredané

Karty - Rider Waite Tarot /standard/

Autor: Waite Arthur Edward
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Tarot, Veštenie, Karty a komplety, AKCIA od 0,10 EUR

ISBN: 80-86099-00-8
EAN: 9789038000046
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 78 strán, 70 x 120
Rok vydania: 2006


Pôvodná cena: 29.20 EUR
Naša cena: 15.90 EUR
Zľava: 45.55 %
Ušetríte: 13.30 EUR
Popis knihy:

Karty + brožúrka.
Najznámejšia a najpopulárnejšia verzia tarotových kariet. Vo svojej dobe a vtedajších okultistických kruhoch veľmi uznávaný ezoterik Arthur Waite dal obrazy jednotlivých 78 kariet podľa vlastných pokynov namaľovať jednej umelkyni; kartovú sadu potom vydal vydavateľ menom Rider, takže preto názov Rider Waite Tarot. Na všetkých kartách sú fantastické, väčšinou figurálne výjavy s rôznymi symbolmi; každá karta rozpráva svoj vlastný príbeh.
Ku kartám je priložená brožúrka so stručným návodom, ako karty používať a čo znamenajú. Každá karta je tu charakterizovaná síce len heslovito, ale dostatočne pestro a bohato na to, aby ste si vedeli interpretovať jej význam, keď si ju vytiahnete pri výklade. Tieto charakteristiky sa pritom delia na význam všeobecný aj negatívny. V druhej časti knižôčky sa nachádzajú návody na niekoľko možných spôsobov výkladu. 

Karty môžete vykladať sebe aj známym a naučíte se im rozumieť, aj ak ste úplní začiatočníci. Tarot je vynikajúca pomôcka vo všetkých nejasných či ťažkých situáciách, pri partnerských krízach, alebo jednoducho pri hľadaní podnetov pre ďalší osobný rast a vývoj. Inteligentná zábava, seriózny radca, psychologická prvá pomoc!Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: