Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1771)

*Domácí výroba lihovin 3. vydání

B kategória  

*Domácí výroba lihovin 3. vydání

Autor: Malleová Bettina, Schmickl Helge
Jazyk: český
Vydavateľ: BETA
Kategória: Recepty, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-7593-215-0
EAN: 9788075932150
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Viaz., 160 strán, 146 x 222
Rok vydania: 2020

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 14.10 EUR
Naša cena: 9.87 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 4.23 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Jedinou radostí při domácí výrobě lihovin není jen lahodný nápoj. Až budete vědět jak na to a začnete, stane se i vám výroba vlastních lihovin koníčkem! Naše knížka vám bude tím nejlepším průvodcem na cestě za výborným, silným a správně vonícím destilátem. Stručně a jasně vás provedeme celou domácí výrobu destilátů od výběru surovin přes kvašení a destilaci až po staření a správné skladování. Dozvíte se také, jak si snadno a levně opatřit bezpečný destilační aparát a vůbec vše, co pro spolehlivou výrobu lihovin doma potřebujete. Pokud se rozhodnete vyzkoušet všechno, začněte hned – přinášíme vám devadesát receptů pro přípravu různých lihovin!Odporučiť priateľom: