Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1709)

*Nástrahy a překážky při hledání smyslu života

B kategória  

*Nástrahy a překážky při hledání smyslu života

Jak je rozpoznat a zvládnout na své duchovní cestě

Autor: Caplan Mariana
Preklad: Wlaschinská Iva
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-441-4
EAN: 9788081004414
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 232 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2016

Na sklade: 3ks
Pôvodná cena: 9.60 EUR
Naša cena: 6.72 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 2.88 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Aké opojné je byť v očiach druhých osvietenou bytosťou, človekom, čo má svoj život vo vlastných rukách! Koľko obdivu a pozornosti sa nám zrazu dostava od iných! Nejeden z nás ten opojný pocit, že nám je zrazu všetko jasné, pozná, najmä ak má za sebou ťažkú a bolestnú cestu hľadania. No veľakrát je to len ďalšia forma prekážky, ďalšia lekcia, ako neupadnúť do pýchy či nebodaj spasiteľského komplexu.

 

Táto nezvyčajná, no dôležitá kniha sa nebojí podobné javy pomenovať a rozobrať. V skutočnosti nám totiž môže bránu k šťastnému životu či ďalšiemu duchovnému rastu zatvoriť rovno pred nosom bez toho, aby sme si to vôbec uvedomili. Jej zámerom je veľmi erudovane a komplexne tento  „syndróm predčasného osvietenia“ popísať a ukázať, ako sa ho vyvarovať. Upozorňuje aj na ďalšie  možné prekážky a pasce a ponúka rady, ako ich prekonať, prípadne sa do nich vôbec nechytiť.

 

Aby sme autorke vôbec uverili, že sa sama do takejto pasce nechytila, bravúrne využíva príklady zo života iných ľudí. Nehovorí tak len sama za seba, ale necháva zaznieť hlasy rôznych významných učiteľov a autorov našej doby. Kniha je plná citátov a výpovedí duchovných autorít, zaujímavých, čestných, úprimných, skúsených ľudí, ktorí majú už nejednu tú prekážku za sebou. Tí všetci sa zamýšľajú nad tým, ako vlastne prebieha proces hľadania, prebudenia aj takzvaného osvietenia; ako sa človek stáva múdrym, zrelým a vnútorne naplneným; ako sa dá pomôcť aj iným ľuďom alebo ich viesť.

 

Táto unikátna kniha je určená každému, kto túži po vyššom poznaní, kto hľadá zmysel života, kto chce byť lepším človekom, alebo kto sa dokonca cíti byť oprávnený učiť, liečiť a usmerňovať druhých.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom: